Aktualności o tematyce ślubno-weselnej

Kolekcja sukien ślubnych: Maciej Zień 2018

16-08-2017
Kocha kobiety – daje im jedne z najpiękniejszych projektów, królujących w polskiej modzie. Nie raz byliśmy z niego dumni, bo jego kreacje wychodzą poza granice naszego kraju. Maciej Zień to perfekcjonista. Dba o każdy detal, a w swoje projekty wkłada nie tylko talent, ale także serce. Na swojej stronie pisze: "Dla większości kobiet suknia ślubna jest czymś więcej niż tylko kreacją. Moment ślubu to odzwierciedlenie marzeń często pielęgnowanych od dzieciństwa. Wszystkie emocje nagle skupiają się na pograniczu fantazji i rzeczywistości" [cyt. za: zien.pl]. Jak on to dobrze rozumie! Jego najnowsza kolekcja sukien ślubnych na 2018 rok to potwierdza.

Weselne trendy zza granicy - jak się bawią w wielkim świecie?

10-08-2017
Ślubne trendy dotyczą nie tylko stroju, wystroju sali weselnej i menu. Na świecie goście weselni zaczynają bawić się na przeróżne sposoby i niektóre imprezy stają się naprawdę nietypowe. Czy pary młode chcą się wyróżnić? Tak, ale bardziej chodzi o czystą zabawę. Wesele traktowane z wielką powagą to niepotrzebny stres, a przecież chodzi o to, żeby dobrze się bawić i pozwolić sobie na nutę szaleństwa.

Torebki ślubne zamiast kwiatów - będziesz chciała mieć je wszystkie!

03-08-2017
Nowoczesna panna młoda to taka, która zna trendy i wybiera z nich to, co spodoba jej się najbardziej. Moda bywa kapryśna lub zbyt odważna, dlatego warto zachować równowagę i słuchać samej siebie. Pośród propozycji przeróżnych dodatków ślubnych w oko wpadają prześliczne, niewielkie torebki, wielki hit ostatnich sezonów. Jesteśmy pewni, że zakochasz się w fasonach, które przygotowaliśmy!

Najpiękniejsze suknie na wiosnę 2018 - wybór kolekcji

27-07-2017
W Polsce sezon ślubny trwa w najlepsze. To dobry czas dla przyszłych par młodych, żeby obserwować i gromadzić pomysły na swoje własne wesele. Jednak w czasie, gdy przygotowania idą swoim trybem, świat mody ślubnej jest już w zupełnie innym miejscu! Jeżeli więc wychodzisz za mąż w 2018 roku i szukasz inspiracji, gotowe fasony od najlepszych projektantów czekają.

Karykaturzysta na wesele – najnowszy trend, który cię zainteresuje!

19-07-2017
Każda panna młoda chce mieć najlepsze wesele na świecie. Załatwiliście z narzeczonym fotografa ślubnego, osobę odpowiedzialną za materiały filmowe, ale czegoś jeszcze wam brakuje. Podsuwamy ciekawy trend, który cieszy się coraz większą popularnością. Karykaturzysta! Świetna zabawa, niezwykła pamiątka nie tylko dla was. Artysta rysujący zabawne portrety gości w trakcie wesela to coś zupełnie nowego, ale jak wygląda taka współpraca? Na co zwracać uwagę? Zapytaliśmy o to kilku karykaturzystów, którzy rysowaniem na weselach zajmują się na co dzień lub okazjonalnie.

Najgorętsze śluby gwiazd

13-07-2017
Suknia ważąca 48 kilogramów i całe miasteczko zamknięte z powodu jednego wesela. Śledząc śluby i huczne wesela słynnych gwiazd, celebrytów i śmietanki towarzyskiej nasuwa się wniosek: moda ślubna ma się doskonale. Choć niektórzy wolą skromne przyjęcie ślubne i ceremonię z dala od oczu fanów i paparazzi, to jednak wielkie imprezy, liczone w milionach dolarów, wciąż królują. W tym roku za mąż wyszła siostra księżnej, czyli Pippa Middleton, a niedawno przed ołtarzem stanęła dziedziczka słynnej marki, Victoria Swarovski. W ostatni piątek czerwca ożenił się Leo Messi. Jesteście ciekawi, jak wyglądały ich kreacje ślubne?

Fotografia ślubna - pasja i sztuka

06-07-2017
Fotografia ślubna to nie tylko pamiątka, uchwycenie chwili, odwieczna tradycja. To sztuka. Reportaż, portret, plener, street photo – wszystko w jednym. W tym obszarze talent i warsztat mają swoje granice. Fotograf ślubny może zrobić setki sesji, ale wystarczy chwila nie uwagi, aby wszystkie stały się nudne, sztampowe i bez wyrazu. Dawid Tarkowski, człowiek, który nigdy nie odpuszcza i zamienia zdjęcia ślubne w doskonałość, mówi wprost: „Potrzebna jest pasja, kreacja i stała motywacja”. Jak wygląda praca fotografa ślubnego i co powinno przykuć twoją uwagę?

Bukiety ślubne - tradycja i hit sezonu

30-06-2017
Myślisz już o dniu ślubu i wesela? Czy zastanawiałaś się nad bukietem ślubnym? Niektóre panny młode suszą go i zostawiają w pudełku, na pamiątkę. Inne trzymają na strychu albo w słoiku. Podobno w niektórych rejonach Polski trzeba go spalić, bo inaczej przyniesie nieszczęście. Wiązanka niesiona przez pannę młodą to tradycja, która pozostanie z nami na zawsze. A tradycja zawsze wiąże się z modą ślubną, prawda?

Sale weselne inaczej - goście będą oczarowani!

21-06-2017
Kiedy emocje weselne opadną, szybko zrozumiesz, że z własnego ślubu mało co zapamiętałaś. Wszystko pochłoną emocje, stres i podniosła atmosfera. Jeżeli jednak dopiero zaczynasz myśleć o planowaniu wesela, spróbuj pomyśleć o nim, jako o romantycznym przyjęciu. Takim, które chciałabyś nosić w sercu do końca życia. Może wybierzesz na salę weselną jakieś ciekawe miejsce? Oto garść ślubnych trendów!

Kolorowe suknie ślubne: tej kreacji nikt nie zapomni!

14-06-2017
Czy do ślubu trzeba iść w białej sukni? Od wielu lat niekoniecznie, bo przecież biel bieli nierówna. Panny młode decydują się na wszelkie odcienie ecru, kolorowe dodatki, szlachetne słoto, srebro… Podobno bieli nic nie przebije. To nie tylko tradycja, ale atrybut panny młodej, jej sposób na wyróżnienie się i komunikat: „Tak, dzisiaj jest mój dzień”. A jednak, światowe trendy zaczynają podsyłać coraz ciekawsze inspiracje!
Top