Aktualności o tematyce ślubno-weselnej

Do ślubu w trampkach? To jest trend!

05-12-2017
Dzień ślubu uważa się za jeden z najważniejszych w życiu. Piękna suknia ślubna, elegancki garnitur i wystawne przyjęcie – to wszystko sprawia, że wesele kojarzy się ze stresem, a para młoda przestaje być „sobą”. A przecież nie chodzi o to, aby zamienić wspaniały dzień w sztampową imprezę – lepiej poczuć prawdziwą radość i jak największą swobodę. Czy znacie na to jakiś sposób? My tak!

Zaręczyny Meghan Markle i księcia Harry`ego. Będzie ślub!

29-11-2017
Najgorętsza wiadomość tego tygodnia? Bez wątpienia – zaręczyny księcia Harry`ego i Meghan Markle. Na takie wieści czekał niemalże cały świat, a smaczku dodaje fakt, że Harry poprosił wybrankę o rękę już na początku listopada, a świat dowiedział się o wszystkim z dużym opóźnieniem. Jak się okazuje – wciąż można dochować słodkiej tajemnicy.

Coś niebieskiego? Dodatki, które nadadzą ślubnej stylizacji charakteru!

22-11-2017
Coś pożyczonego i coś niebieskiego… Tradycja ślubna, którą kultywowana jest na całym świecie. Panny młode starają się jej przestrzegać, a trendy mody ślubnej podpowiadają, co najlepiej wybrać spośród szerokiej gamy niebieskich dodatków. Jak się okazuje, śmiało można wyeksponować je na pierwszym planie!

Zimowe trendy ślubne

09-11-2017
Ślub w grudniu? To świetny pomysł! Jeżeli wasze przyjęcie weselne odbędzie się w zimę, wykorzystajcie mroźną aurę do stworzenia niesamowitej, klimatycznej aury. Zimowe śluby w ciągu ostatnich lat przestały być wyjątkiem. Łatwiej zarezerwować salę, a jeżeli ceremonia odbędzie się w Boże Narodzenie – wszyscy mają wolne! Jakie więc są zimowe trendy ślubne?

Kolor jako motyw przewodni na weselu - to jest trend!

02-11-2017
Marzenia o idealnym ślubie i wspaniałym przyjęciu weselnym przyjmują różną formę. Piękna suknia, przystrojenie kościoła, dodatki i oczywiście – wystrój sali weselnej. Już od dłuższego czasu pary młode decydują się urządzić ją w wybranym przez siebie motywie przewodnim. Najczęściej jest nim kolor. No właśnie – czy wiecie, jakie kolory są modne i jak może to wpłynąć na klimat przyjęcia?

Dzieci na weselu - już nie wyzwanie, ale frajda!

25-10-2017
Kiedy przyszli nowożeńcy zaczęli oficjalnie zapraszać na wesela gości bez dzieci, natychmiast pojawiły się głosy krytyki. Dlaczego maluchy nie mają prawa bawić się na przyjęciu weselnym równie dobrze, jak dorośli? Młodzi zazwyczaj motywują to w prosty sposób: małoletni wymagają bezustannej opieki, a to odbiera możliwość spędzenia miłego wieczoru, na którym nie brakuje również alkoholu. Potrzeba stała się więc matką najlepszych pomysłów: na rynku pojawił się nowy trend. Organizacja zabaw dla dzieci w trakcie wesela – strzał w dziesiątkę! Wszyscy są zadowoleni. Chcecie się przekonać, jak to wygląda w Polsce?

Food truck na przyjęciu weselnym

18-10-2017
Niektóre ślubne trendy przychodzą i odchodzą. Inne zostają, tak jak na przykład „swojski stół” lub weselne pieczone prosię, równie wielka atrakcja, co krojenie tortu lub oczepiny. Nie da się zaprzeczyć, że dla gości weselnych jakość jedzenia ma pierwszorzędne znaczenie. Kto wychodzi z przyjęcia głodny, ten zawsze będzie wspominał całą imprezę, jako nieudaną. Z ratunkiem przychodzi nowy, ciekawy pomysł na poczęstunek - food truck!

Upominki dla gości weselnych | Zainspiruj się!

03-10-2017
Od pokoleń ślub i wesele kojarzą się z obdarowywaniem młodej pary. Ten zwyczaj się nie zmienia! Od niedawna pojawił się jednak nowy, ciekawy trend, czyli prezenty ślubne dla gości - od nowożeńców. Sympatyczny, ciepły gest, stanowiący podziękowanie za przybycie i wspólne świętowanie najważniejszego dnia w życiu. Jakie upominki ślubne sprawdzą się najlepiej? Ile kosztują? Czy można je zrobić samemu? Przedstawiamy garść fantastycznych inspiracji i najnowszych, weselnych trendów.

Suknie ślubne Plus Size

28-09-2017
Ślub Plus Size? W Polsce to prawdziwy koszmar. Panny młode rzadko mogą liczyć na to, że w salonach ślubnych zmierzą sukienkę w rozmiarze 46+. Oczywiście, suknie w większym rozmiarze są szyte na zamówienie, ale moda ślubna prezentowana na wystawach i w butikach nijak ma się do realiów. Tymczasem światowe trendy ślubne śmiało dopuszczają kolekcje Plus Size na salony. Jesteście ciekawe najciekawszych fasonów?

Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd

19-09-2017
37 milionów złotych za pierścionek? Tak, w tym roku padł rekord! Przyszła panna młoda chyba nie może powiedzieć „NIE”. Jak to się robi w show biznesie i jakie kwoty przyszli mężowie przeznaczają na oświadczyny? Tak, to będą zawrotne sumy, ale niech nikomu nie będzie żal. Popatrzmy z dystansem na zaręczynową modę, która w świecie celebrytów i wielkich sław nigdy nie przemija.
Top