Aktualności o tematyce ślubno-weselnej

Sale weselne inaczej - goście będą oczarowani!

21-06-2017
Kiedy emocje weselne opadną, szybko zrozumiesz, że z własnego ślubu mało co zapamiętałaś. Wszystko pochłoną emocje, stres i podniosła atmosfera. Jeżeli jednak dopiero zaczynasz myśleć o planowaniu wesela, spróbuj pomyśleć o nim, jako o romantycznym przyjęciu. Takim, które chciałabyś nosić w sercu do końca życia. Może wybierzesz na salę weselną jakieś ciekawe miejsce? Oto garść ślubnych trendów!

Kolorowe suknie ślubne: tej kreacji nikt nie zapomni!

14-06-2017
Czy do ślubu trzeba iść w białej sukni? Od wielu lat niekoniecznie, bo przecież biel bieli nierówna. Panny młode decydują się na wszelkie odcienie ecru, kolorowe dodatki, szlachetne słoto, srebro… Podobno bieli nic nie przebije. To nie tylko tradycja, ale atrybut panny młodej, jej sposób na wyróżnienie się i komunikat: „Tak, dzisiaj jest mój dzień”. A jednak, światowe trendy zaczynają podsyłać coraz ciekawsze inspiracje!

Wianki zamiast welonu - zmysłowy trend 2017

08-06-2017
W dzieciństwie wianki plotło się w lecie, najczęściej z kwiatu mlecza. Piękne wspomnienie, prawda? Kiedy do mody ślubnej wkroczył motyw folkloru i powrotu do natury, romantyczne wianki we włosach stały się przebojem. Czy każda panna młoda będzie w nich wyglądała, jak mickiewiczowska rusałka? Trendy 2017 mówią jednoznaczne „TAK” kwiatom we włosach. Zobaczcie dlaczego zwyczajnie-niezwyczajne wianki robią taką furorę…

Dekoracje 2017: królować będzie świeża zieleń |WYWIAD|

02-06-2017
Styl rustykalny, boho, vintage? Co króluje w dekorowaniu sal ślubnych w 2017 roku? Dlaczego praca dekoratora jest trudna i jaki trzeba mieć budżet, aby sala weselna tonęła w kwiatach? Posłuchajcie Edyty, która w branży pracuje już dziesięć lat!

Trendy 2017: w tych sukniach ślubnych po prostu się zakochasz!

23-05-2017
Marzysz o tym dni od dziecka, albo zawsze ci się wydawało, że to nic takiego, aż do chwili zaręczyn. Teraz wiesz, jakie to ważne! Ślub nie zawsze zdarza się raz w życiu, ale biała suknia – owszem. Musi być idealna, chcesz się w niej poczuć, jak uosobienie słodyczy, czystości i seksu równocześnie. Jak to zrobić? Zobaczcie suknie na sezon 2017 od światowych projektantów, które Cię zachwycą!

Ekstremalne sesje ślubne: trend 2017?

08-05-2017
Chcecie pochwalić się zdjęciami ze ślubu? A może chodzi o piękne wspomnienia? Pewnie kiedyś opowiecie dzieciom, że jesteście tacy sami, jak dwójka zakochanych ze ślubnych fotografii: szaleni, kreatywni i bardzo odważni. Moda na nietypowe sesje ślubne wkracza w sezon 2017 dumnym krokiem. Zobaczcie, co to oznacza w praktyce.
Top