Aktualności o tematyce ślubno-weselnej

Sukienka dla świadkowej – wygodne i eleganckie sukienki na wesele

09-03-2019
Bycie świadkową to stresująca rola i równocześnie wielki zaszczyt. Można powiedzieć, że obok panny młodej jest się wówczas jedną z najważniejszych osób na uroczystości. Tym bardziej, warto wybrać naprawdę elegancką, ale równocześnie wygodną sukienkę, która pozwoli w tym dniu czuć się pięknie i komfortowo. Podpowiadamy, jakie trendy biedzą strzałem w dziesiątkę, bez względu na rozmiar!

Ozdoby do włosów na ślub. Dodaj charakteru stylizacji

20-02-2019
Zastanawiasz się nad oryginalnymi dodatkami do kreacji ślubnej? Postaw na efektowne ozdoby do włosów. To prawdziwa kropka nad „i” dla każdej stylizacji. Dobierz akcesoria do włosów i dopasuj je do modnych upięć weselnych.

Romantyczne trendy 2019 – zwiewna sukienka na wesele

11-02-2019
Romantyczny trend w modzie ślubnej nie przemija. Zwiewne sukienki, luźne upięcia włosów, delikatne makijaże w stylu glow - tego możemy się spodziewać w całym 2019 roku. Jakie kreacje zasługują na uwagę? I które sukienki okażą się najlepszym wyborem na wesele? Podpowiadamy i inspirujemy!

Proste fryzury na wesele. Modne uczesania w 2019

11-01-2019
Jakie będą modne uczesania na 2019 rok? Odpowiedzi można szukać w różnych źródłach – Guido Palau, redaktor naczelny miesięcznika „Vogue” w Wielkiej Brytanii podpowiada: „Od kilku lat liczy się naturalność i indywidualność. Trzeba mieć pomysł, jak stać się najlepszą wersją samego siebie”*. I oto chodzi – wśród najmodniejszych fryzur weselnych na ten rok królować będą luźne stylizacje, warkocze, krótkie włosy i lekkie upięcia na bok.

Ślub humanistyczny. Czym jest i jak go zorganizować?

19-12-2018
Ślub bez wielu formalności? Bez księdza, Urzędnika Stanu Cywilnego? Zaplanowany dokładnie tak, jak sobie wymarzyliście? Z samodzielnie stworzoną przysięgą? To możliwe w przypadku ślubu humanistycznego. Dowiedz się, czym jest ślub humanistyczny, jak wygląda on w świetle polskiego prawa, a także, jaki może być jego przebieg?

Sukienki koronkowe na wesele. Modne kreacje na 2019 rok

10-12-2018
„Bridal Weeks” w Londynie, Barcelonie, Nowym Jorku i Mediolanie jednoznacznie wskazują na niegasnący trend: koronki. To ponadczasowy klasyk, który przeistacza pannę młodą w prawdziwe zjawisko. Przedstawiamy wam najciekawsze fasony na zbliżający się rok 2019. Koronkowe materiały nie wychodzą z mody!

Teledysk ślubny czy tradycyjny film? Wybierz najlepszą formę pamiątki

15-11-2018
Zastanawiasz się, na czym szczególnie skupić się w czasie planowania wesela? Przekornie podpowiadamy, że nie tylko na oprawie, sukni ślubnej, ale przede wszystkim pamiątkach z tego dnia! Bardzo często traktujemy je po macoszemu, a kilka lat po ślubie najzwyczajniej w świecie żałujemy, że poskąpiliśmy na świetne zdjęcia, tradycyjny film, czy teledysk ślubny.  Jaką formę pamiątki warto wybrać?

Suknia ślubna boho – panna młoda w modnej stylizacji

04-11-2018
Czym jest styl boho? To połączenie wszystkiego, co obecnie najmodniejsze: elementów retro, stylu miejskiego, odważnych dodatków, a nawet elementów sportowych. Boho to niezależność, dzikość, ale równocześnie ogromna kobiecość i subtelność. Nic dziwnego, że sukienki w stylu boho stały się przebojem ostatnich lat.
Top