Aktualności o tematyce ślubno-weselnej

Upominki dla gości weselnych | Zainspiruj się!

03-10-2017
Od pokoleń ślub i wesele kojarzą się z obdarowywaniem młodej pary. Ten zwyczaj się nie zmienia! Od niedawna pojawił się jednak nowy, ciekawy trend, czyli prezenty ślubne dla gości - od nowożeńców. Sympatyczny, ciepły gest, stanowiący podziękowanie za przybycie i wspólne świętowanie najważniejszego dnia w życiu. Jakie upominki ślubne sprawdzą się najlepiej? Ile kosztują? Czy można je zrobić samemu? Przedstawiamy garść fantastycznych inspiracji i najnowszych, weselnych trendów.

Suknie ślubne Plus Size

28-09-2017
Ślub Plus Size? W Polsce to prawdziwy koszmar. Panny młode rzadko mogą liczyć na to, że w salonach ślubnych zmierzą sukienkę w rozmiarze 46+. Oczywiście, suknie w większym rozmiarze są szyte na zamówienie, ale moda ślubna prezentowana na wystawach i w butikach nijak ma się do realiów. Tymczasem światowe trendy ślubne śmiało dopuszczają kolekcje Plus Size na salony. Jesteście ciekawe najciekawszych fasonów?

Najdroższe pierścionki zaręczynowe gwiazd

19-09-2017
37 milionów złotych za pierścionek? Tak, w tym roku padł rekord! Przyszła panna młoda chyba nie może powiedzieć „NIE”. Jak to się robi w show biznesie i jakie kwoty przyszli mężowie przeznaczają na oświadczyny? Tak, to będą zawrotne sumy, ale niech nikomu nie będzie żal. Popatrzmy z dystansem na zaręczynową modę, która w świecie celebrytów i wielkich sław nigdy nie przemija.

Ślub w plenerze - najpiękniejsze miejsca na świecie

13-09-2017
Romantyczne wizje bajkowego ślubu to marzenie, którego nie trzeba się wstydzić. Czy należy tylko do kobiet? Pozostawimy to waszej ocenie. Miło czasem uciec myślą do wyobrażeń o idealnej, niezapomnianej ceremonii, najpiękniejszej sukni ślubnej, wspaniałym przyjęciu weselnym i wspólnym celebrowaniu najważniejszego wydarzenia w życiu. Wielką pokusą jest ślub w plenerze. Tu ogranicza was przecież jedynie własne wyobraźnia. No, może poza względami bezpieczeństwa i pieniędzmi.

Lara Gessler i Anna Starmach wyszły za mąż!

05-09-2017
Dwa piękne śluby i dwie kobiety związane z gotowaniem – Anna Starmach i Lara Gessler są już mężatkami. Kolejna okazja by zobaczyć, jak osoby znane z mediów radzą sobie w tym wyjątkowym dniu. Obydwie ceremonie odbyły się tego samego dnia, czyli 2 września. Jesteście ciekawi, jak wyglądały panny młode? I czy udało się zobaczyć stylizacje z ich przyjęć weselnych?

Najpiękniejsze torty weselne, jakie widzieliście!

30-08-2017
Pamiętacie, jak w amerykańskich filmach narzeczeni wybierają ślubny tort? Kawałek po kawałku, przyszłe panny młode muszą wszystkiego spróbować, by ten jeden, wyjątkowy tort był po prostu idealny. W Polsce do tortów weselnych przywiązuje się nieco mniejszą wagę, ale trendy się zmieniają. Słodkości zyskują na znaczeniu. W końcu efektowny wjazd okazałego, piętrowego kolosa to ważny moment w trakcie przyjęcia weselnego!

Trzy suknie ślubne Ewy Minge

24-08-2017
Obok Macieja Zienia i Gosi Baczyńskiej, Ewa Minge to chyba najbardziej rozpoznawalna projektantka mody w Polsce. Jej śmiałe, ciekawe kreacje, podbijają świat i wiadomo – Minge stała się niepodrabialną marką. 19 sierpnia 2017 stanęła na ślubnym kobiercu, a media aż huczą od informacji, co takiego założyła na siebie wielka projektantka w dniu ślubu i… właściwie kim jest jej małżonek?

Kolekcja sukien ślubnych: Maciej Zień 2018

16-08-2017
Kocha kobiety – daje im jedne z najpiękniejszych projektów, królujących w polskiej modzie. Nie raz byliśmy z niego dumni, bo jego kreacje wychodzą poza granice naszego kraju. Maciej Zień to perfekcjonista. Dba o każdy detal, a w swoje projekty wkłada nie tylko talent, ale także serce. Na swojej stronie pisze: "Dla większości kobiet suknia ślubna jest czymś więcej niż tylko kreacją. Moment ślubu to odzwierciedlenie marzeń często pielęgnowanych od dzieciństwa. Wszystkie emocje nagle skupiają się na pograniczu fantazji i rzeczywistości" [cyt. za: zien.pl]. Jak on to dobrze rozumie! Jego najnowsza kolekcja sukien ślubnych na 2018 rok to potwierdza.

Weselne trendy zza granicy - jak się bawią w wielkim świecie?

10-08-2017
Ślubne trendy dotyczą nie tylko stroju, wystroju sali weselnej i menu. Na świecie goście weselni zaczynają bawić się na przeróżne sposoby i niektóre imprezy stają się naprawdę nietypowe. Czy pary młode chcą się wyróżnić? Tak, ale bardziej chodzi o czystą zabawę. Wesele traktowane z wielką powagą to niepotrzebny stres, a przecież chodzi o to, żeby dobrze się bawić i pozwolić sobie na nutę szaleństwa.

Torebki ślubne zamiast kwiatów - będziesz chciała mieć je wszystkie!

03-08-2017
Nowoczesna panna młoda to taka, która zna trendy i wybiera z nich to, co spodoba jej się najbardziej. Moda bywa kapryśna lub zbyt odważna, dlatego warto zachować równowagę i słuchać samej siebie. Pośród propozycji przeróżnych dodatków ślubnych w oko wpadają prześliczne, niewielkie torebki, wielki hit ostatnich sezonów. Jesteśmy pewni, że zakochasz się w fasonach, które przygotowaliśmy!
Top