Hotel Łysogóry *** / Best Western Grand Hotel

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6326/131521957733545300.jpg
Kielce 25-501, woj. świętokrzyskie
Sienkiewicza 78
tel.: 41 365 50 00 lub 691 420 113
http://www.lysogory.com.pl
awrona@grandhotelkielce.pl
Hotel Łysogóry *** / Best Western Grand Hotel - Kielce

Nasz Hotel to unikalny charakter, elegancja, stylowo zaprojektowane wnętrza oraz profesjonalny i zaangażowany zespół pracowników , który zapewnia wyjątkowy klimat. Dogodna lokalizacja pozwala na swobodne korzystanie z głównych atrakcji miasta oraz szybkie i wygodne dotarcie do najciekawszych jego punktów. Hotel posiada największe Centrum Konferencyjne w regionie oraz eleganckie sale bankietowe, piękny i przestronny holl, a więc znakomite warunki dla zorganizowania przyjęcia na dowolną liczbę gości. Sale są różnej wielkości a największa w układzie weselnym pomieści nawet 400 osób.

Do Państwa dyspozycji oddajemy wyjątkowy kompleks hotelowy, położony przy głównym deptaku Kielc, oferujący niegraniczoną ilość atrakcji i niespodzianek.
Zapewniamy idealne warunki do pracy, rozrywki oraz wypoczynku, a o najdrobniejszy szczegół pobytu lub organizacji spotkania, zadba nasz profesjonalny i życzliwy personel.

Jedyne takie miejsce
Nasze wyjątkowe możliwości pozwalają nam na organizowanie naprawdę idealnych przyjęć weselnych. Teraz również w dobrej cenie! Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły wyjątkowej oferty!

 1. Eleganckie, bez kolumnowe i klimatyzowane sale bankietowe
 2. Przyjęcia weselne nawet do 400 osób
 3. Okazały podjazd z zadaszonym głównym wejściem do hotelu
 4. Przestronny lobby i hol idealne do powitań
 5. Wyśmienita kuchnia nagradzanej Restauracji Victoria
 6. Gustowne wystrój i i niepowtarzalny urok
 7. Okrągłe stoły zmieniające przyjęcie w prawdziwa galę
 8. Mobilny parkiet
 9. Stylowe oświetlenie
 10. Kompleksowe zaplecze hotelowe
 11. Każdą uroczystość przygotowujemy indywidualnie, stosownie do oczekiwań i potrzeb naszych Gości. Dzięki współpracy z zespołami muzycznymi i Dj'em możemy zadbać o oprawę muzyczną Wesela. Na życzenie Państwa możemy zorganizować także oprawę artystyczną oraz dodatkowe atrakcje podczas imprezy.

Państwo Młodzi w prezencie od Hotelu Łysogóry otrzymają noc w Apartamencie z łożem małżeńskim i śniadaniem serwowanym do pokoju.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 601

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top