Hotel Kongresowy

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4733/150902611892594600.png
Kielce 25-323, woj. świętokrzyskie
Al. Solidarności 34
tel.: 41 332 63 93
http://www.hotelkongresowy.pl
hotel@kongresowy.pl
Hotel Kongresowy - Kielce

Hotel Kongresowy jest obiektem trzygwiazdkowym i jednocześnie jedną z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych budowli w Kielcach. Położony w odległości 3 km od ścisłego Centrum Kielc oraz w bezpośrednim sąsiedztwie ważniejszych firm i instytucji sprzyja efektywnemu wykorzystaniu pobytu w Kielcach na kontakty biznesowe, wypoczynkowe oraz krajoznawcze. Pobytowi w Hotelu Kongresowym towarzyszy atmosfera komfortu, bezpieczeństwa i najwyższej jakości świadczonych usług.

Od wielu lat z coraz większą uwagą i starannością dbamy o jakość świadczonych usług, dzięki czemu staliśmy się synonimem sukcesu i wizytówką regionu świętokrzyskiego. Wieloletnie doświadczenie i uznana marka w branży konferencyjno – eventowej sprawiły, że możemy cieszyć się zaufaniem oraz lojalnością wymagających klientów, wśród których znajdują się liderzy rynków krajowych i międzynarodowych.

Restauracje Hotelu posiadają szeroką ofertę dań polskich i europejskich. Na miłośników dobrej kuchni czeka wiele wykwintnych potraw i wyszukanych trunków. Nasze restauracje są znakomicie przystosowane do urządzania uroczystości i imprez okolicznościowych takich jak: spotkania biznesowe, wesela, bankiety, przyjęcia firmowe i prywatne.

Perłą naszego obiektu jest Restauracja Patio - pełna tropikalnej roślinności, ze swym dyskretnym szumem wody, naturalnym światłem i śpiewem ptaków, która sprawia, że goście Hotelu wybierają właśnie to miejsce do swoich spotkań. Organizowane dla Państwa przyjęcia możemy uświetnić występami znanych polskich artystów zgodnie z Państwa życzeniem.

Odpowiednio zaprojektowana Restauracja Patio pozwala na zorganizowanie przyjęcia okolicznościowego w formie:

- bankietu nawet dla 400 osób w formie bufetowej,
- bankietu dla 200 osób w formie zasiadanej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 705

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top