Soft Light fotografia ślubna

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3081/150876413632945500.png
Kielce 25-394, woj. świętokrzyskie
Tarnowska
tel.: 888 361 774
http://www.soft-light.pl
suszczynski@soft-light.pl
Soft Light fotografia ślubna - Kielce

Zajmowanie się fotografią ślubną to dla nas zaszczyt, a zarazem ogromna odpowiedzialność, wiemy bowiem, że najpiękniejsze chwile w życiu zasługują na najwyższą jakość zdjęć.

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W naszej pracy łączymy wiedzę i doświadczenie z najnowszą techniką w fotografii.

Naszym klientom przekazujemy starannie wyselekcjonowany materiał. Wszystkie fotografie poddawane są obróbce komputerowej.

Fotoreportaż rozpoczyna się od przygotowań w domu Pana Młodego oraz Panny Młodej, poprzez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin, życzenia, zabawę weselną, kończąc na oczepinach. Zwieńczeniem jest sesja plenerowa przeważnie realizowana innego dnia w wybranych wcześniej miejscach. Sesja w innym terminie jest korzystniejsza z kilku powodów. Po pierwsze w dniu ślubu Młoda Para ma wystarczająco wiele stresu i obowiązków. Po drugie, aby sesja plenerowa dała dobry efekt potrzebny jest czas i spokój jej uczestników. Takie rozwiązanie pozwala na swobodną pracę nie martwiąc się o ubrudzenie czy zniszczenie stroju weselnego.

Zdjęcia oddawane są na dwóch płytach dvd, na pierwszej znajduje się prezentacja multimedialna do obejrzeniu w stacjonarnym odtwarzaczu dvd lub komputerze, na drugiej są wszystkie zdjęcia zapisane jako pliki jpg. Otrzymują Państwo 5 kompletów takich płyt. Płyty i okładki są indywidualnie projektowane oraz nadrukowywane zdjęciami Pary Młodej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1498

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top