Hotel Arkadia*

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4738/151454561604928000.png
Kielce 25-729, woj. świętokrzyskie
Urzędnicza 13
tel.: 41 345 51 50
http://arkadiakielce.dobrynocleg.pl/
hotel@hotelkielce.pl
Hotel Arkadia* - Kielce

Hotel Arkadia w Kielcach prawdopodobnie najtańszy Ekonomiczny Hotel w mieście, oferuje miejsca noclegowe na każdą kieszeń.

Hotel Arkadia w Kielcach jest doskonałym miejscem noclegowym zarówno dla Gości indywidualnych, jak też rodzin, czy zorganizowanych grup turystycznych oraz pracowniczych, stanowi alternatywę dla drogich hoteli w mieście. Położony jest w bliskiej odległości od centrum Kielc. Blisko stąd do wszystkich ważniejszych instytucji miasta i województwa.

Hotel Arkadia dysponuje szeroką bazą noclegową.
Do dyspozycji Gości jest 60 miejsc noclegowych w funkcjonalnych POKOJACH STANDARDOWYCH oraz EKONOMICZNYCH POKOJACH STANDARDOWYCH z łazienkami. Pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe wyposażone są w telewizję oraz bezpłatny dostęp do internetu.

Oferta obejmuje również 118 miejsc w EKONOMICZNYCH POKOJACH TURYSTYCZNYCH. Każdy pokój wyposażony jest w umywalkę oraz bezpłatny dostęp do internetu. Na każdej kondygnacji znajduję się WC oraz prysznice ogólnodostępne.

Restauracja Arkadia posiada 50 miejsc konsumpcyjnych w eleganckich i klimatyzowanych pomieszczeniach. Dodatkowo 4 salki kameralne, bankietowe, 10 - 12 osobowe idealnie nadające się na różnego rodzaju spotkania i imprezy okolicznościowe.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 210

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top