Hotel La Mar ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4428/151672447286439800.png
Kielce 25-414, woj. świętokrzyskie
Sikorskiego 2
tel.: 41 330 22 00
http://www.hotellamar.pl/
poczta@hotellamar.pl
Hotel La Mar *** - Kielce

Hotel La Mar ***

Jeżeli pragniesz odpocząć, zapewnić sobie bezapelacyjny komfort i wygodę oraz bezproblemową łączność z centrum Kielc – doskonałym rozwiązaniem okaże się nasz hotel. Kielce zachwycają swoim potencjałem – również i tych, którzy przebywają w naszym mieście w celach biznesowych. Dlatego tak ważna jest korzystna lokalizacja bazy noclegowej.
Nasz hotel w Kielcach położony jest bardzo blisko centrum, w niedużej odległości od targów oraz dworca PKP. Zadbaliśmy również o odpowiednie wyposażenie każdego pokoju – jesteśmy całkowicie przekonani, że wysoki standard wyposażenia i aranżacji spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. Pokoje, które oddajemy do Państwa dyspozycji, pozwolą wypocząć, odprężyć się, jak również stworzą odpowiednie warunki do pracy – np. przygotowania się do spotkania biznesowego. Przez całą dobę do dyspozycji wszystkich Gości pozostaje nasz wykwalifikowany personel. Zachęcamy także do skorzystania z propozycji naszego Centrum Rekreacji oraz wszechstronnego menu przygotowanego przez naszą Restaurację.

Nowoczesne zaplecze pozwala nam organizować zarówno wielkie konferencje, jak i szkolenia w średnich i małych grupach oraz kameralne spotkania o charakterze panelowym.

Dysponujemy 6 przestronnymi salami wyposażonymi w nowoczesny sprzęt audiowizualny umożliwiający prowadzenie interaktywnych prezentacji oraz video-konferencji.

W restauracji hotelu La Mar odnajdą Państwo wyśmienite potrawy kuchni regionalnej oraz szeroki wybór potraw z najodleglejszych zakątków świata.

Organizujemy:

* wykwintne bankiety,
* przyjęcia firmowe i prywatne,
* wesela,
* imprezy okolicznościowe,
* catering,
* spotkania biznesowe.

Obok restauracji oddajemy również do Państwa dyspozycji Salę Taneczną.

Oprócz doskonałej kuchni, profesjonalnej obsługi oraz bardzo bogatej standardowej oferty zapewniamy: atrakcyjne ceny, bezpłatny parking, opiekę dedykowanego pracownika Hotelu, który przygotuje dla Ciebie ofertę, pomoże zaplanować uroczystość oraz zadba o jej doskonały przebieg – od pierwszej do ostatniej minuty.

ZAPRASZAMY!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 422

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top