Dj Light

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3986/151843456271844800.jpg
Radzyń Chełmiński 87-220, woj. kujawsko-pomorskie
Fijewo 20/2
tel.: 793 276 433
http://www.djlight.pl
djlight.pl@gmail.com
Dj Light - Radzyń Chełmiński

Nazywam się Szymon Gołoś i od kilkunastu lat działam jako profesjonalny dj na imprezę. Obsługuję imprezy rodzinne, okolicznościowe i rozrywkowe zarówno na terenie Polski, jak i zagranicy. Każde przedsięwzięcie to dla mnie indywidualny projekt, do realizacji którego podchodzę z pasją i maksymalnym zaangażowaniem.

Poprzez wiele lat działania na rynku muzycznym jako dj weselny, zajmuję się kompleksową organizacją imprez, dokładając wszelkich starań, aby każda wyróżniała się nietuzinkowym charakterem. Posiadam profesjonalny sprzęt, a muzykę zawsze dobieram do gustów uczestników zabawy.

Chciałbym, aby Państwo wiedzieli, że muzyka jest dla mnie przede wszystkim pasją, którą realizuję z sercem i maksymalnym zaangażowaniem. Jako doświadczony wodzirej na wesele, zapraszam do kontaktu wszystkich tych, którzy oczekują nie tylko doskonałej oprawy muzycznej, ale także niezapomnianej zabawy do białego rana!

Wodzirej na wesele

Jako doświadczony dj i wodzirej na wesele z miasta Warszawa, z muzyką jestem związany od kilkunastu lat. Zajmuję się profesjonalnym i kompleksowym prowadzeniem różnego rodzaju imprez: wesel, dyskotek, studniówek oraz eventów dla firm. W mojej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz różnorodnych usług i atrakcji, dzięki którym każda impreza będzie niepowtarzalnym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości.

Jako niezawodny wodzirej na wesele, w swojej pracy wykorzystuję nie tylko nabyte umiejętności, ale także taniec, konkursy, quizy i różnego rodzaju zabawy dostosowane do wieku uczestników. Wszystko po to, aby Państwa wesele było wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1016

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.67 / 5
głosów: 15
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2018-09-29
Stanowczo odradzam tego dja!!! Człowiek nie wywiązuje się z umowy i cały czas mydli oczy. Tydzień przed weselem poinformował nas, że nie będzie grał na naszym weselu. Co prawda załatwił zastępstwo ale wszystko musieliśmy ustalać sami a to wszystko na tydzień przed weselem. Ogólnie koszmar i brak profesjonalizmu. Oczywiście warunki umowy nie zostały spełnione, sprzętu zapewnionego w umowie nie było. Niby jakaś rekompensata tego braku miała być ale to kolejne mydlenie oczu. Ciężka komunikacja z tym człowiekim i olewcze podejście do sprawy. Szkoda na tego dj czasu, pieniędzy a przede wszystkim nerwów.
Dodano: 2018-09-29
Nie polecam ! Omijać szerokim łukiem ! Osoba nie odpowiedzialna i nie wywiązująca się z umowy. Notoryczne przekładanie spotkań a na sam koniec BOMBA - DJ LIGHT na tydzień przed weselem informuje, że nie będzie go na weselu. Co prawda było jakieś zastępstwo ale wszystko trzeba było ustalać na nowo. Na co już praktycznie nie było już czasu. Nie tak wyobrażałem sobie naszą współpracę. DJ LIGHT nic nie przekazał dla nowego DJ'a, wyglądało to tak jakbyśmy od nowa szukali DJ'a. Oczywiście nie zostały spełnione warunki umowy a polubowne rozwiązanie tego problemu cały czas było odwlekane w czasie i nie doszło do skutku. NIE POLECAM !
Top