Kawka Music Band

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2159/149166315131945200.jpg
Warszawa 01-471, woj. mazowieckie
T. Pełczyńskiego
tel.: 600 329 796
http://https://kawkamusicband.pl/
kontakt@kawkamusicband.pl
Kawka Music Band - Warszawa

Nie jesteśmy tylko kolejnym dobrym zespołem eventowym. Jesteśmy przede wszystkim świetnie zgraną ekipą przyjaciół, którzy perfekcyjnie uzupełniają się w muzyce. Przez lata wypracowaliśmy między sobą duże poczucie synergii, która owocuje niesamowitą energią podczas każdego występu.

Nasze doświadczenie to przede wszystkim nieustanny kontakt z ludźmi, a my ludzi uwielbiamy! Naszą miłość i pasję wyrażamy poprzez śpiew i muzykę. Przez lata mieliśmy zaszczyt i przyjemność grać na weselach różnych narodowości, wyznań i obrządków. Umilać czas i podrywać do zabawy tych najbardziej zapracowanych oraz prowadzić jedyne w Polsce i niepowtarzalne imprezy karaoke pod szyldem karaokeimprezy.pl, które stały się kultową pozycją każdego miłośnika filozofii "śpiewać każdy może".

Definicja głosi że pasja jest zarówno zamiłowaniem namiętnością męką oraz radością. Czym innym jest więc muzyka jeśli nie pasją w czystej postaci? My oddajemy się tej pasji bez reszty i chcemy się nią dzielić podczas każdego naszego występu.

Wesela

To zupełnie wyjątkowy dzień w Twoim życiu. Doskonale to rozumiemy i na dodatek wiemy, w jaki sposób uczynić go jeszcze bardziej niezapomnianym! Potrzebujesz tradycyjnej kapeli weselnej z udziałem wspaniałych głosów? Nie ma sprawy. A może sprawnego DJ-a, który wyniesie Ciebie i gości na parkiet hitami lat 60, 70, 80, 90 i tymi współczesnymi? Podejmiemy wyzwanie. Może jednak chciałbyś śpiewającej atmosfery w trakcie wesela, która uczyni gości współautorami niezapomnianej uroczystości? Wtedy polecamy szalone karaoke! Ale kto powiedział, że nie możecie mieć tego wszystkiego naraz? Owszem, możecie. To zapewnia tylko Kawka Music Band!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 853

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top