Kwiaty u Bożeny - Bożena Zwierzchoń

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9062/151965076766178100.jpg
Warszawa 00-024, woj. mazowieckie
Al. Jerozolimskie/Jana Pawła II, pawilon nr 23
tel.: 603 128 286
http://www.roze.pl
info@roze.pl
Kwiaty u Bożeny - Bożena Zwierzchoń - Warszawa

Kwiaty u Bożeny - Bożena Zwierzchoń

Kwiaciarnia Kwiaty u Boźeny istnieje od 1993 roku.

W tym czasie zdobyliś›my licznych stałych klientów, przywiązanych do naszej jakości, trwał‚oś›ci kwiatów i artyzmu kompozycji. Wspó‚pracujemy na stale z hotelami oraz wieloma firmami (lista referencyjna na źyczenie).

Podąźamy za nowymi trendami, nasi pracownicy szkoleni są… przez mistrzółw polskich, holenderskich i francuskich. Sprowadzamy kwiaty oraz dodatki bezpośrednio od producentów krajowych i zagranicznych. Oferujemy m.in. kwiaty cięte, doniczkowe, bukiety okolicznościowe, wieńce,  wią…zanki ś›lubne, biźuteria i krawaty z kwiatów. Dekorujemy kościoły, samochody do śłubu , wnęrza firm, sale bankietowe, sale balowe, sale weselne, sale konferencyjne itd.... Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres.

Usługi w srócie:

prowadzimy kwiaciarnię,

bukiety i wiązanki dla panny młodej,

dekoracje kwiatowe samochodu, w kościele i na przyjęciu...

Wł‚aścicielami firmy są Boźena Zwierzchoń i Grzegorz Zwierzchoń.

 

ZAPRASZAMY!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 540

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 10
Dodaj swoją opinię
Wasze opinie
Dodano: 2019-09-04
Jestem pozytywnie zaskoczona. Indywidualne podejście do klienta, przyzwoita cena i jedyna kwiaciarnia, która ma tak szeroki wybór kwiatów. Florystyki utalentowane i konkretne. Można zaufać :) Nie mam zastrzeżeń
Dodano: 2019-07-10
Zamówiłam tutaj dwa bukiety ślubne, które kompletnie mnie zaskoczyły. Nie spodziewałam się, że spotkam się z taką różnorodnością, rzetelnością i terminowością. Nic dziwnego, że kwiaciarnia jest znana i chwalona w wielu miejscach. Są najlepsi. Zdecydowanie
Dodano: 2019-03-25
Polecam! Bardzo rzetelna i terminowa kwiaciarnia. Piękny bukiecik ślubny wykonali, jak również wszelkie dodatki do kościoła, czy na salę weselną. To była udana współpraca. Kwiaty piękne!!
Dodano: 2019-01-29
Szczerze polecam!! Fantastyczne podejście do klienta i zrozumienie tematu. Florystki doskonale przygotowały bukiet ślubny i świetnie udekorowały samochód, kościół jak i salę. Dziękujemy. Warto było zaufać
Dodano: 2019-01-10
Polecam! Mają świeże kwiaty od dobrego dostawcy. Od lat kupujemy tu kwiaty czy to na okazję, czy do domu i nie żałujemy. A jaka miła obsługa... ;)
Dodano: 2018-12-18
Ta kwiaciarnia zaproponowała ciekawe bukiety slubne, a finalnie przygotowała idealny, wprost skrojony dla mnie. Dziękuję.
Dodano: 2018-11-28
Polecam! Fantastyczna atmosfera, indywidualne podejście do klienta i kreatywność florystek na najwyższym poziomie. Warto!!
Dodano: 2018-11-06
Dbałość o każdy szczegół, zachowanie odpowiedniej kolorystyki.Cieszę się ogromnie, że wybraliśmy właśnie tą kwiaciarnię.
Dodano: 2018-09-12
Szczerze polecam. Kwiaciarnia spełnia moje oczekiwania i zawsze realizuje zlecenia na czas. Współpraca należy do udanych.
Dodano: 2018-08-22
Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na zamówienie kwiatow właśnie tutaj. Nic dziwnego, że mają tyle pochlebnych opinii :) Świeże, piękne kwiaty od sprawdzonego dostawcy i miła obsługa na miejscu.
Dodano: 2018-08-10
Super, ze można zamawiać kwiaty online. Ponadto dziękujemy za pomoc w dekoracji sali, samochodu i kościoła. Nie mówiąc już o moim bukieciku. Widać, że znacie się na rzeczy.
Dodano: 2018-07-19
Dziękujemy serdecznie za świeże kwiaty w kościele, za przystrojenie samochodu, za to, że zadbaliście o wygląd kwiatów, świeżość. POLECAM
Dodano: 2018-06-27
Zdecydowanie polecam ;) Kwiaciarnia dołożyła wszelkich starań, by goździki były świeże i prezentowały się pod każdym względem genialnie. Dziękuję.
Dodano: 2018-06-18
Polecam! Dekoracje kwiatowe w kościele, na sali, i te na samochodzie zrobiły na nas duże wrażenie. Serdecznie dziękujemy za to, że zadbaliście państwo o jakość i świeżość kwiatów.
Top