Bern.Art - Bernard Lipiński

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1666/150997188546138000.png
Warszawa 03-291, woj. mazowieckie
św. Wincentego 114/115
tel.: 531 706 309
http://www.bern-art.pl
bernard.lipinski@bern-art.pl
Bern.Art - Bernard Lipiński - Warszawa

Dobrze wiem jak ważną i wartościową pamiątką są zdjęcia z dnia ślubu. Dlatego fotografując szczególnie dbam zarówno o przekaz reporterski jak i estetykę zdjęć. Posiadane doświadczenie, umiejętności i zamiłowanie do wykonywanej pracy pozwalają mi zaoferować Państwu zdjęcia, do których będziecie wracać z przyjemnością.

Z uwagi na możliwość dostosowania oferty do Państwa wymagań i potrzeb zachęcam do omówienia wszystkich szczegółów osobiście podczas spotkania.

Lubię patrzeć na otaczający mnie świat, ludzi, budynki, ogół i szczegół; obserwować, wypatrywać, dostrzegać. Bawi mnie to i inspiruje, skłania do refleksji i pobudza artystycznie.

Pisałem, rysowałem, komponowałem pochłonięty muzyką, bez której zresztą nie wyobrażam sobie życia. Jednak to fotografia okazała się najbliższym mi sposobem wyrażania siebie. Mogę pokazać fragmenty życia, które mnie najbardziej zafascynowały, urzekły.
Fotografia pozwala mi pokazywać rzeczywistość w lepszym świetle…

Bernard

Wszystkie fotografie zamieszczone na stronach www.bern-art.pl są wyłączną własnością autora i są chronione prawem autorskim (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1181

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię
Top