Vido Dariusz Domagalski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6651/149729927968956400.jpg
Warszawa 02-496, woj. mazowieckie
Przemysława II 15c
tel.: 668 303 439
http://www.vido.com.pl
dariusz.domagalski@vido.com.pl
Vido Dariusz Domagalski - Warszawa

Vido Dariusz Domagalski

Oferujemy różnego rodzaju sesje fotograficzne w tym m.in. sesje okazjonalne, zdjęcia dziecięce, fotografie rodzinne, firmowe, sesje kulinarne lub produktowe. Każda sesja zdjęciowa wzbogacona jest o możliwość cyfrowej obróbki wykonanych zdjeć. Zapewniamy miłą i bezstresową współpracę, która jest bardzo pomocna w robieniu naturalnie wyglądających zdjęć. Na terenie Warszawy dojazd do klienta wraz ze sprzętem jest całkowicie za darmo!

Sesje okazjonalne

Sesje tego typu cechuje umiejętność uchwycenia przez fotografa tej jednej, ulotnej, niezwykłej chwili. Ponadto dobry fotograf stara się zawsze pozostawać w cieniu. Dzięki temu nie wzbudza tremy wśród uczestników sesji, a zdjęcia rodzinne wychodzą zdecydowanie bardziej naturalnie. Wykonane w ten sposób zdjęcia mogą stanowić ponadczasową pamiątkę dla całej rodziny. Do sesji okazjonalnych zaliczamy m.in. ważne wydarzenia rodzinne jak chrzty, śluby, komunie lub wydarzenia firmowe np. imprezy integracyjne, konferencje, targi i inne.

Wszelkie informacje o naszych usługach filmowych, ofertach, cenniku usług znajduja się na naszej stronie internetowej http://www.vido.com.pl

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 704

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top