Agnieszka Kłosińska - fotograf ślubny

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6647/149725694907776100.png
Warszawa 00-717, woj. mazowieckie
Czerniakowska 54
tel.: 609210727
http://www.agnieszkaklosinska.pl
kasia.secz@gmail.com
Agnieszka Kłosińska - fotograf ślubny - Warszawa

Praca fotografa ślubnego to zadanie dla osób mających zmysł artystyczny, w tym niepowtarzalne spojrzenie na świat i ludzi, a także doskonałą technikę.

Tym waśnie cechuje się Agnieszka Kłosińska - fotograf z  wykształcenia z Warszawy.

Zajmuje się ona fotografią okolicznościową – wykonuje zdjęcia podczas uroczystiości ślubnej, uroczystości weselnych, a także plenerowe sesje ślubne.

Swoim klientom służy także wskazówkami w kwestiach wyboru dodatków, miejsca czy motywów przewodnich, jakie mają znaleźć się na fotografiach.

Wykonane przez nią albumy cieszą oko nie tylko Młodych, ale także rodziny i przyjaciół, którzy z przyjemnością wracają do tych pełnych emocji wydarzeń.

Zapraszam serdecznie wszystkie pary młode do zapoznania się z moim portfolio na mojej stronie internetowej. Szczególnie polecam przeczytanie opinii, które przedstawiają inne pary młode.

Na stronie także prowadzę blog tematyczny, który może także Was zainteresować.

 

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2064

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 30.01.2020
Pani Agnieszka w mistrzowski sposób utrwala najpiękniejsze emocje podczas ważnych wydarzeń rodzinnych: profesjonalnie i dyskretnie we wnętrzach i plenerze. Doskonała jakość produktów końcowych: prezentacja, zdjęcia... Gorąco polecamy
Top