Sale Weselne Romeo&Julia Venecia&Verona

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/9251/155291253315360700.png
Szczyrk 43-370, woj. śląskie
Myśliwska 1
tel.: 664 824 218
http://https://romeoijulia.com.pl/
poczta@romeoijulia.com.pl
Sale Weselne Romeo&Julia Venecia&Verona - Szczyrk

SALE WESELNE Romeo&Julia oraz SALE WESELNE Venecia&Verona znajdują się w centrum Szczyrku w otoczeniu malowniczego krajobrazu gór. Położenie w ścisłym centrum miasta i sąsiedztwo z rzeką, deptakiem spacerowym oraz bogatą zielenią, jednocześnie umożliwia łatwy dojazd, jak i daje uczucie spokoju i odprężenia.

Proponujemy Państwu organizację przyjęcia weselnego w jednej z naszych czterech pięknych sal weselnych zlokalizowanych w dwóch niezależnych obiektach:  Sali Romeo, Sali Julia, Sali Venecia lub Sali Verona, których wnętrza zadowolą zwolenników przejrzystych przestrzeni, wypełnionych światłem, przeszkleniami i kryształami.

W SALACH WESELNYCH Romeo&Julia mamy możliwość organizacji przyjęcia do 150 osób przy okrągłych stołach i 180 osób przy stołach prostokątnych; w SALACH WESELNYCH Venecia&Verona możemy ugościć do 180 osób przy okrągłych stołach i do 220 osób przy stołach prostokątnych. Sala Romeo i Sala Venecia to sale na parterze, Sala Julia i Sala Verona znajdują się na piętrze.

Przyjęcia weselne w sobotę organizujemy od minimum 90 pełnopłatnych osób, w terminach poza sobotą od minimum 70 pełnopłatnych osób.

Nowoczesność naszych sal w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w organizacji przyjęć oraz zaangażowaniem naszego personelu stworzą idealną atmosferę do świętowania Państwa pierwszego dnia małżeństwa.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 439

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top