Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4384/131521259184433900.jpg
Szczyrk 43-370, woj. śląskie
ul. Wrzosowa 28 A
tel.: 33 819 73 00
http://www.orle-gniazdo.pl/
recepcja@orle-gniazdo.pl
Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo - Szczyrk

Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku to najwyżej położony (660 m n.p.m.) i największy wielofunkcyjny obiekt w Szczyrku. Składa się z 6 kondygnacji i mierzy ponad 270 metrów długości. To równocześnie: obiekt noclegowy.

Dysponuje łącznie 270 pokojami (1-, 2-, 3-, 4-osobowymi) z widokiem na Skrzyczne i dolinę Żylicy, łazienkami i TV, w których nocleg może znaleźć jednocześnie ponad 550 osób; obiekt konferencyjny. Do dyspozycji organizatorów i uczestników konferencji i szkoleń jest 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych zlokalizowanych na jednym poziomie; obiekt wystawowy z holem widokowym o łącznej powierzchni ponad 800 m2; obiekt gastronomiczny.

Na terenie obiektu CKiR Orle Gniazdo znajduje się 5 punktów gastronomicznych: Restauracja Orle Gniazdo (mogąca pomieścić jednocześnie ponad 600 osób), Huta Smaków (restauracja z daniami a’la carte), Bar 6. Piętro (kawiarnia widokowa), Retrospektywa (klubokawiarnia) oraz Grill Bar (z dużym rożnem, dwoma zadaszonymi wiatami i kilkunastoma parasolami); obiekt rekreacyjny, w którym znajduje się strefa SPA & Wellness z sauną, jacuzzi, gabinetem kosmetycznym i gabinetem fizjoterapii i masażu, siłownia, basen letni z podgrzewaną wodą, Małpi Gaj (plac zabaw z kulkami dla dzieci), dmuchany zamek, air-hockey, automaty do gier, stoły bilardowe, stół do ping-ponga, piaskownica, zjeżdżalnia oraz prawdopodobnie najwyżej położone w Polsce duże, wolnostojące szachy.

CKiR Orle Gniazdo Szczyrk słynie z organizacji dużych, cyklicznych wydarzeń. To tu rozgrywane są Mistrzostwa Polski w szachach, tu grane są prywatne koncerty oraz organizowane międzynarodowe konferencje i zloty. Tu również zlokalizowana jest meta trzeciego etapu najbardziej znanych zawodów kolarskich w Polsce - Tour de Pologne.

Co roku z oferty noclegowej obiektu korzysta ponad 50 tys. osób, a z usług gastronomicznych przeszło 60 tys. Rokrocznie przeszło 200 przedsiębiorstw i organizacji trzeciego sektora wybiera Orle Gniazdo na miejsce organizacji zamiejscowych szkoleń, konferencji, bankietów i uroczystości firmowych.

Rokrocznie w Orlim Gnieździe organizowanych jest kilkanaście mniejszych lub większych przyjęć weselnych, jedno-, dwu-, a nawet trzy- i czterodniowych!

Nasza oferta weselna jest elastyczna - zawsze dopasowana do potrzeb i oczekiwań Pary Młodej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 300

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top