Ośrodek Wypoczynkowy Gronie

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5529/151799852531842200.jpg
Szczyrk 43-370, woj. śląskie
Salmopolska 30
tel.: 33 81 37 400
http://www.gronieszczyrk.pl/
recepcja@gronieszczyrk.pl
Ośrodek Wypoczynkowy Gronie - Szczyrk

Ośrodek Wypoczynkowy Gronie

WITAMY!

W odległości ok. 150 m od naszego ośrodka znajduje się 10 osobowa kolej gondolowa ! ! ! Dla wszystkich miłosników białego szaleństwa - to prawdziwy  RAJ.

Zapraszamy do komfortowo urządzonych pokoi dwu, trzy i czteroosobowych, przestronnych apartamentów z kominkiem i jacuzzi.
Górskie powietrze, piękno Beskidu Śląskiego oraz terenu zielonego i rekreacyjnego wokół ośrodka wzdłuż brzegu Żylicy, miła atmosfera i profesjonalna obsługa uczynią pobyt przyjemnym o każdej porze roku.

Zapraszamy Państwa do eleganckiej i przytulnej restauracji z kominkiem. Nasza restauracja to idealne miejsce na organizację przyjęć firmowych i prywatnych. Zadbamy o to, aby każda organizowana tu impreza była wyjątkowa. Oferujemy tradycyjne potrawy oraz wyśmienitą kuchnię domową. Wszystkie dania zachwycają smakiem i jakością wykonania.

Tradycyjnym ukoronowaniem tego jedynego, najpiękniejszego w życiu dnia, dnia ślubu dwojga kochających się ludzi jest wesele. Pragniemy spełnić życzenie Młodych Par o wspaniałym i niepowtarzalnym przyjęciu weselnym. Nie jest łatwo sprawić aby było ono piękne, miało odpowiednią oprawę i było doskonale zorganizowane. Dlatego najlepiej powierzyć jego organizację osobom kompetentnym i solidnym. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości wsłuchując się uważnie w Państwa uwagi i sugestie dotyczące scenariusza imprezy.

 

 

 

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 268

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top