Magia Obrazu

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2684/151152173528107700.png
Czechowice-Dziedzice 43-502, woj. śląskie
Chłopska 4
tel.: 662 019 661
http://www.magiaobrazu.com/
jacekanna@gmail.com
Magia Obrazu - Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy parą młodych ludzi ze świeżym podejściem do fotografii. Nasza praca jest naszą największą pasją, a działanie we dwoje pozwala nam na uzyskanie szerokiego spojrzenia na tak ważne dla Państwa chwile.

Nigdy nie reżyserujemy biegu wydarzeń, a jedynie obserwujemy niepowtarzalne emocje, których w Dniu Ślubu pojawia się tak wiele.

Fotografujemy głównie na terenie Śląska oraz Małopolski, jednak dojazd na drugi koniec kraju, czy nawet świata nie stanowi dla nas problemu!

W naszej ofercie znajdziecie szeroki zakres usług fotograficznych. Wykonujemy nie tylko zdjęcia ślubne , ale zajmujemy się również fotografią portretową, rodzinną i fotografią reklamową. 

Poniższe pakiety ślubne stanowią przykłady świadczonych przez nas usług – pakiety można modyfikować. Każda Para jest wyjątkowa – zapraszamy na spotkanie, podczas którego będziemy mogli poznać Wasze preferencje oraz oczekiwania, aby przygotować wspólnie w pełni satysfakcjonującą ofertę.

* wszystkie pakiety obejmują pracę dwóch fotografów
* na terminy ślubów między listopadem a majem oraz między poniedziałkiem a piątkiem oferujemy 10% rabatu
* przekazywane zdjęcia poddane są profesjonalnej obróbce cyfrowej

*W sezonach 2017-2018 zamawiając dowolny pakiet każda Para otrzymuje również prywatny ślubny organizer w naszalbumslubny.pl – tutaj w skrócie opisaliśmy, jak można go wykorzystać  http://www.magiaobrazu.com/blog/nasz-album-slubny-wyjatkowy-organizer-dla-naszych-klientow

Zapraszamy do obejrzenia galerii na naszej stronie internetowej oraz śledzenia bloga, gdzie zamieszczamy najnowsze zdjęcia.

Anna i Jacek Bieniek

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 983

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top