Pałac Kotulińskich

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6413/149932405735396600.png
Czechowice-Dziedzice 43-502, woj. śląskie
Zamkowa 2
tel.: 32 494 4960-2,
http://www.palackotulinskich.pl
marketing@palackotulinskich.pl
Pałac Kotulińskich - Czechowice-Dziedzice

Hotel w Pałacu dysponuje w sumie 5 salami bankietowymi dla około 200 gości w zależności od konfiguracji oraz przytulną salą w Restauracji Stara Kręgielnia dla około 50 - 70 gości. W salach bankietowych organizujemy wesela i inne uroczystości rodzinne w każdej formie.

Restauracja Pałacowa
W sali Pałacowej Restauracji organizujemy przyjęcia dla około 40 osób. Z uwagi na bezpośredni dostęp do tarasu, część przyjęcia lub uroczystości może odbyć się w plenerze. W pięknym parku wokół Pałacu można wypocząć, urządzić zabawy dla dzieci lub nawet 500 gości.

Salon Różany
Salon Różany to idealne miejsce na organizację kameralnych spotkań w bliskim gronie dla około 10 osób. Swoją nazwę zawdzięcza nawiązaniem do dumnej królowej ogrodów: róży. Sala znajduje się na piętrze Pałacu, skąd rozpościera się bajeczny widok na zielony park i zabytkową aleję lipową.

Sala Pod Amorami
Sala Pod Amorami znajduje się w bezpośrednim położeniu z Salonem Różanym, na piętrze Pałacu. Swoją nazwę zawdzięcza uroczym płaskorzeźbom zdobiących ściany. W zależności od konfiguracji pomieści około 60 osób.

Sala Zielona
Sala Zielona jest doskonałym miejscem na organizację przyjęć dla około 60 osób. Jest bezpośrednio połączona z barem na piętrze, co daje możliwość organizacji całkowicie zamkniętych przyjęć.

Salon Antyczny
Salon antyczny jest w stanie przyjąć 20 gości. Znajduje się na piętrze Pałacu, w bezpośrednim położeniu Pokoju Szlacheckiego, z którym tworzy całość w postaci Apartamentu Sarmackiego o powierzchni 40,4 m2. Jest idealnym miejscem na organizację kameralnych spotkań prywatnych lub biznesowych, a także romantycznych kolacji z wyjątkowych okazji.

Restauracja Stara Kręgielnia
Restauracja Stara Kręgielnia stylem nawiązuje do sąsiadującego z nią XVIII-wiecznego Pałacu, Kameralne, wygodne i klimatyzowane wnętrze zapewnia komfort i intymność, zaś wyśmienita kuchnia z profesjonalną obsługą gwarantują udane spotkanie w gronie przyjaciół, rodziny, partnerów biznesowych lub z ukochaną osobą. Restauracja przyjmie około 50 - 70 gości.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3197

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top