Dworek Stara Cynkownia

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5312/150529535162703300.png
Czechowice-Dziedzice 43-502, woj. śląskie
Hutnicza 12
tel.: 608 05 05 22
http://www.staracynkownia.pl
biuro@dworekstaracynkownia.eu
Dworek Stara Cynkownia - Czechowice-Dziedzice

Naszą specjalnością są przyjęcia weselne. Posiadamy kilka lokali i jesteśmy jednocześnie operatorem cateringowym obsługującym klientów z całego Górnego Śląska.

Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalnemu personelowi oraz najwyższej jakości sprzęcie, możemy Państwu zaproponować wysokiej klasy, kompleksową obsługę gastronomiczną.

Zapewniamy:

- Sale na przyjęcia nawet do 300 osób
- Parking na 100 miejsc parkingowych
- Obiekt klimatyzowany
- Możliwość organizacji imprezy w plenerze
- Możliwość zorganizowania transportu gości
- Współpracujemy z firmą ochroniarską „SPARTAN”
- Sprzęt na 200 osób (z możliwością poszerzenia) typu: namioty, stoły, ławy

Wesele to także ogrom przygotowań, dlatego służymy naszą organizacją i doświadczeniem, które pozwolą Państwu zamienić okres przygotowań do tej wyjątkowej w życiu chwili, we wspaniałą przygodę, którą będziecie w przyszłości wspominać z radością.

Usługi dodatkowe

Dodatki nie są wliczone w menu tj.: alkohole, ciasta, owoce. Możemy je zorganizować Państwu dodatkowo, przy czym gwarantujemy ceny zakupu.

Fontanna czekoladowa

Posiadamy do dyspozycji cztero-kaskadową fontannę czekoladową,stanowiącą ekscytujący dodatek do naszych przyjęć weselnych. Koszt wynajęcia razem z dodatkami i czekoladą wynosi 600 pln.

Pokój dla pary młodej

Chyba nie ma pary, która nie marzyłaby o wyjątkowej nocy poślubnej, dlatego my gwarantujemy nowożeńcom na ta okoliczność przytulny pokój gratis.

Poprawiny

Jeżeli zechcą Państwo zorganizować poprawimy, czyli tzw. „after party” w bardziej kameralnym gronie, to dysponujemy także mniejszymi salami na tego typu okoliczność.

Inne atrakcje

Na Państwa życzenie możemy zorganizować pokaz fajerwerków lub latających lampionów, które wspaniale urozmaicą każde przyjęcie ślubne i z pewnością zaskoczą Państwa bliskich.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4251

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top