Termy Medical Warmia Park ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4684/153302346699122400.png
Stawiguda 11-034, woj. warmińsko-mazurskie
Pluski 91
tel.: 89 519 53 00
http://www.warmiapark.pl
termymedical@warmiapark.pl
Termy Medical Warmia Park **** - Stawiguda

Dzień Ślubu jest jednym z najważniejszych w życiu. Rozpoczyna nowy etap wspólnej drogi dwojga ludzi. Miłość, którą wyznają sobie w gronie najbliższych osób będzie towarzyszyć im w chwilach szczęścia i umocni w pokonywaniu trudności.
Taki dzień, wypełniony radością warto spędzić ucztując wspólnie z bliskimi na perfekcyjnie przygotowanym przyjęciu weselnym, które zorganizuje dla Państwa zespół Term Medical WARMIA PARK****.
Położenie obiektu:

Kompleks położony jest na Mazurach, nieopodal Olsztyna, w sercu Puszczy Napiwodzko-Ramuckiej. Usytuowanie hotelu w otoczeniu malowniczych krajobrazów przyrody warmińskiej, które tworzą lasy świerkowo–sosnowe oraz sąsiedztwo Jeziora Pluszne, nadadzą Państwa przyjęciu szczególnego charakteru.
Miejsce organizacji przyjęcia:

Do Państwa dyspozycji proponujemy klimatyzowaną, przestronną salę bankietową, w której w komfortowych warunkach ucztować może do 100 Państwa Gości. Część sali stanowi przeszklony Ogród Letni z przestronnym parkietem do tańca.
W cenie menu otrzymują Państwo:

- apartament dla Nowożeńców na noc poślubną,
- śniadanie dla Nowożeńców serwowane do apartamentu,
- chleb weselny na przywitanie Pary Młodej,
- lampkę wina musującego dla wszystkich Gości w czasie ceremonii powitalnej,
- bezpłatne miejsca parkingowe dla Młodej Pary i Gości Weselnych,
- elegancka sala bankietowa, odświętnie nakryte stoły.
Menu:

Przygotowaliśmy dla Państwa propozycje menu, które łączą w sobie bogactwo wysublimowanych smaków. Na Państwa prośbę dopasujemy menu do oczekiwań i preferencji.
Podana cena obejmuje dania i napoje wymienione w menu, nie obejmuje napojów alkoholowych. Alkohole podawane w trakcie przyjęcia podane są jako propozycje open baru. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Na życzenie Gości specjalne menu dla dzieci.

Sugerowana forma przyjęcia weselnego:
Dania gorące serwujemy do stołu. Natomiast zimne przekąski, sałatki, ciasta, napoje gorące umieszczone są na bufetach przekąskowych.
Oferta noclegowa:
W przypadku skorzystania przez Państwa z opcji organizacji przyjęcia weselnego z noclegiem dla Gości, proponujemy pokoje w atrakcyjnych cenach.
Polecamy Państwu usługi dodatkowo płatne:
- dekorację kwiatową sali bankietowej
- możliwość korzystania z własnych napoi alkoholowych (konieczna banderola akcyzy), w tym przypadku Hotel stosuje opłatę w wysokości 25,-zł za butelkę.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 303

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top