Srebrna Góra - Restauracja i Catering

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5213/150546541419890900.png
Kraków 30-215, woj. małopolskie
Księcia Józefa 120
tel.: 12 429 71 23
http://www.srebrnagora.net
info@srebrnagora.net
Srebrna Góra - Restauracja i Catering - Kraków

Od blisko 30 lat jesteśmy obecni na kulinarnej mapie Krakowa. Położona u stóp Bielańskiego Klasztoru O.O. Kamedułów, nad Wisłą restauracja i zajazd Srebrna Góra odwiedzana jest już przez trzecie pokolenie naszych Gości! Od stycznia 2006 roku do dyspozycji naszych Gości oddajemy 14 pokoi hotelowych. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z nich zarówno uczestnicy organizowanych u nas imprez, jak i Goście odwiedzający Kraków.

Rodzinna atmosfera oraz nasze wieloletnie doświadczenie sprawiają, iż Srebrna Góra jest popularnym miejscem organizowania niezapomnianych przyjęć weselnych. Muzyka i tańce na ogrodowym tarasie, pokazy sztucznych ogni i bufety grillowe stanowią niezwykłe uzupełnienie organizowanych przez nas imprez. Do dyspozycji naszych Gości mamy obszerny bezpłatny i monitorowany parking. Sala główna i bankietowa pozwalają na organizację imprez do 160 osób. W sezonie letnim zapewniamy możliwość zabawy i tańców w naszym ogrodzie pod stylową pergolą. Na ogrodowe przyjęcie weselne możecie Państwo zaprosić do 250 osób! Niezapomnianą atrakcją Państwa wesela będą pokazy ogni sztucznych oraz specjalne kulinarne atrakcje przygotowane na ogrodowym rożnie.
Rejs statkiem po Wiśle spod Wawelu na Bielany na zawsze pozostanie w pamięci Państwa Gości!

Zestaw dań weselnego wieczoru ustalamy wspólnie z Państwem. Ceny za przyjęcia weselne obejmują kompletne menu, obsługę kelnerska, dekoracje oraz udostępnienie lokalu do samego rana. Pomagamy w zamówieniu specjalnych tortów weselnych, zaopatrzeniu w napoje alkoholowe oraz zamówieniu obsługi muzycznej.

Obsługujemy również kompleksowo przyjęcia weselne w wynajętych salach weselnych, zapewniając pomoc i korzystne warunki wynajmu sali (rabaty!) kompleksowy catering, sprzęt, dekoracje i obsługę.

Szczególnie polecamy:

Salę balową w Pałacu Pod Baranami (do 150 osób)
Basztę w Zamku w Przegorzałach z widokiem na Wisłę i Tatry (do 50 osób).

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 485

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top