Sala Balowa "Adria" Restauracja Kopcza

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6121/131521899253748300.jpg
Legnica 59-220, woj. dolnośląskie
Kawaleryjska 4
tel.: 76 852 35 33
http://www.salabalowakopcza.pl
brak@brak.pl
Sala Balowa

Z prawdziwa przyjemnością oddajemy do Państwa dyspozycji jedną z najpiękniejszych sal balowych. Ponadczasowe wnętrza, klasa i elegancja, tworzą to miejsce tak wyjątkowym.

Sala Balowa "Adria" jest wielofunkcyjna. Możemy ugościć do 500 osób, przy stołach prostokątnych lub okrągłych. Obiekt jest komfortowy, w pełni klimatyzowany i przestrzenny. W razie potrzeby jest możliwość podziału na mniejsze niezależne sale. Mamy 30-letnie doświadczenie. Wykwalifikowany personel jest gwarancją wysokiej jakości usług. Szefowie kuchni to profesjonaliści, którzy zadbają w każdym szczególe o różnorodność menu. Na szczególną uwagę zasługują staropolskie wyroby z naszej wędzarni oraz słodkości, wypiekane przez Mistrzów cukierniczych.

Wesele to je jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Pozostaje w pamięci przez lata. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa najwyższym oczekiwaniom. Nasz młody i ambitny personel, wciąż udoskonala swoje umiejętności, w tworzeniu nowych aranżacji i propozycji menu. Powierzając nam organizacje Przyjęcia Weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru. Sprawimy, że wspomnienie Tego Dnia na zawsze pozostanie w Waszej pamięci i sercu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1058

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top