Restauracja Panorama

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5138/131521596183686300.jpg
Kraków 31-103, woj. małopolskie
Zwierzyniecka 50
tel.: 12 422 28 14
http://panoramaklub.eu/
kontakt@panoramaklub.eu
Restauracja Panorama - Kraków

Na dachu miasta, w centrum Krakowa, odnajdziecie Państwo Restaurację Panorama , połączenie przestronnego i nowoczesnego wnętrza z pięknym tarasem, z którego rozpościera się niepowtarzalny widok na Wawel i zakole Wisły.

Klimatyzowana sala Restauracji mieszcząca do 130 osób, z miejscem do tańca, oraz taras widokowy, pełniący funkcję ogrodu- wspaniałej scenerii do sesji zdjęciowej.


Oferujemy bogate i zróżnicowane menu dostosowane do Państwa potrzeb. Nasi szefowie kuchni zaproponują specjały kuchni europejskiej po dania kuchni staropolskiej. W pakiecie weselnym dla Państwa Młodych biała limuzyna i kolacja od firmy w wybranym terminie. Służymy pomocą i poradą przy wyborze obsługi muzycznej, dekoracji sali, wydruku winiet, czy zakupie alkoholi.

W sąsiedztwie restauracji mieści się największa baza hotelowa, dająca duże udogodnienie w zakwaterowaniu Państwa gości weselnych.

Dobra zabawa i zadowolenie Państwa i gości to dla nas priorytet.

Restauracja Panorama to również idealne miejsce na organizację szkoleń, bankietów, konferencji, imprez firmowych z grillem na tarasie, imprez okazjonalnych /urodzin, komunii czy chrzcin dziecka/.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 142

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top