Restauracja Orbit

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5172/150590917172764100.png
Kraków 30-017, woj. małopolskie
Wrocławska 78a
tel.: 12 633 55 38
http://www.orbit.krakow.pl/
biuro@orbit.krakow.pl
Restauracja Orbit - Kraków

Do restauracji "Orbit" położonej nieco poza centrum Krakowa warto przyjechać, o czym doskonale wiedzą stali bywalcy, a z pewnością potwierdzą tę opinię wszyscy, którzy zechcą spróbować kuchni jaką proponuje rodzina Sosnowskich. Nad wszystkim czuwa Jerzy Sosnowski , mistrz kucharski z 50 - letnim stażem, który najlepiej wie co doradzić aby klient był zadowolony. Pomagają mu żona Krystyna , córka Beata, syn Wojciech. Dewizą rodziny jest lansowane od dawna hasło:

"Drogie czy tanie, ale zawsze smaczne danie!"

Bo też w "Orbicie " proponują nie tylko wyszukane potrawy rodem ze wszystkich zakątków świata i najdroższe francuskie wina w bogatym wyborze, leca także tradycyjne dania polskie, których nie uświadczysz w innych restauracjach. Oryginalne i sprawdzone przepisy na polski bigos, pierożki, owoce w cieście czy naleśniki sprawiają , że kto raz spróbuje będzie chciał spróbować ponownie.

Wyposażone w klimatyzację, gustownie urządzone sale zapewniają komfort i pozwalają delektować się smakiem serwownych dań i aromatem trunków. Najnowocześniejsze urządzenia w jakie wyposażona jest kuchnia gwarantują przednią jakość przygotowywanych potraw, które sporządza się na zamówienie z najlepszych surowców. Samochodów gości strzeże zamontowana na parkingu kamera. Bo u Sosnowskich klient jest najważniejszy. I zawsze ma rację.

Nasze atuty:

  • Obszerny monitorowany parking
  • Klimatyzowane pomieszczenia
  • Bogaty wybór potraw
  • Fachowa obsługa
  • 50 lat praktyki


Wszystko to aby Państwo poczuli się komfortowo.

Przyjęcia weselne

Tu można także wejść "ze smakiem" w nowe życie , bo przecież nikt tak jak Jerzy Sosnowski nie ułoży weselnego menu!
Weselne przyjęcia są specjalnością restauracji "Orbit". Zaciszne miejsce, obiekt przykryty specjalnie impregnowaną trzciną wybierają nowożeńcy na miejsce zabaw weselnych. Jak wiadomo na weselu oprócz muzyki i dobrej zabawy konieczne jest też wspaniałe jedzenie i trunki. Wykwalifikowani kelnerzy znający obce języki potrafią porozumieć się z gośćmi z całego świata. Mają również nienaganne maniery i traktują gości z najwyższym szacunkiem.

Dla restauratora i jego załogi nie są żadnym wyzwaniem okolicznościowe imprezy. Potrafią się dostosować do każdej okoliczności. Z równym smakiem, elegancją i mistrzostwem urządzą niezapomniane wesele, piękne urodziny czy imieniny, wprowadzą dziecko do życia kościoła przez uroczystość chrzcin czy Pierwszej Komunii Świętej.

Catering

Catering jest jedną z najmocniejszych stron restauracji "Orbit". Wszystkie te dobra dostępne są nie tylko przy ul. Wrocławskiej, gdzie mieści się rodzinna restauracja Sosnowskich. Oni gotowi są spełnić każdą zachciankę swoich gości. Zawiozą potrawy ma zieloną łąkę, gdzie w rozstawionych własnych namiotach przygotują wspaniałe przyjęcie weselne. Restauracja dysponuje dwoma wielkimi namiotami, które pomieszczą nawet dwieście osób, przygotowane w kuchni gorące posiłki zostaną na miejsce dostarczone w specjalistycznym samochodzie.
- Bankiety pod gołym niebem mają wielki urok - zapewnia Jerzy Sosnowski. - Przyjęcia ogrodowe są coraz popularniejsze i my jesteśmy gotowi sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 374

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top