Restauracja Kawiarnia Cukiernia Noworolski

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5330/150528920737785500.png
Kraków 31-041, woj. małopolskie
Rynek Główny 1
tel.: 12 422 47 71
http://www.noworolski.com.pl
kawiarnia@noworolski.com.pl
Restauracja Kawiarnia Cukiernia Noworolski - Kraków

Zapraszamy do średniowiecznych Sukiennic na niezapomniane przyjęcia, które zorganizujemy specjalnie dla Państwa.

Obsługujemy przyjęcia weselne do 150 osób siedzących lub 200 (na stojąco). Dla przyjęć powyżej 200 osób muszą być włączone arkady Sukennic. Poza sezonem stwarza to pewne niedogodności, lecz jest wykonalne (namioty, ogrzewanie, opłata dla Miasta). Nasza kwiaciarnia przygotuje dla Państwa oprawę kwiatową. Nasze pracownie: cukienicza, lodowa, kuchnia i wytwórnia wódek gatunkowych są do Państwa dyspozycji. Wszystko wykonywane jest w Sukinnicach z najlepszych produktów.

W średniowiecznych wnętrzach Sukiennic Wasze wesele będzie niepowtarzalne.

Do dyspozycji gości w sezonie letnim są arkady Sukiennic, gdzie goście mogą odocząć i "nabrać oddechu". Menu zawsze uzgadniane jest indywidualnie, dostosowane do oczekiwań oraz preferencji kulinarnych miłych gości. Z reguły składa się z 2 - 3 ciepłych posiłków, słodkiej płyty, wędlin i serów oraz sałatek. O północy serwujemy tort weselny przygotwany przez naszych cukierników.

Od niedawna oferujemy własnej produkcji wódkę weselną z etykietami specjalnie przygotowanymi na tą uroczystość. Nasza kwiaciarnia na ul. Szewskiej może przygotować wszystkie bukiety oraz wystrój kościoła, samochodów i sali balowej.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 268

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top