Restauracja artystyczna Bohema

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5286/150530671514747100.png
Kraków 31-007, woj. małopolskie
Gołębia 2
tel.: 12 430 26 83
http://www.bohema.cracow.pl
biuro@bohema.cracow.pl
Restauracja artystyczna Bohema - Kraków

W dawnych czasach Bohema, oznaczała grupę młodych artystów którzy charakteryzowali się ekscentrycznym stylem życia, a ich mottem były słowa wielkiego poety Kazimierza Przerwy-Tetmajera: "Eviva l'arte!"

Restauracja Bohema zlokalizowana jest w Krakowie w samym centrum Starego Miasta przy ulicy Gołębiej 2. Tradycyjne dania kuchni polskiej, niepowtarzalny klimat XV-wiecznych piwnic a także profesjonalna obsługa będą gwarantem mile spędzonego czasu w naszej restauracji. Od wielu lat specjalizujemy również w obsłudze międzynarodowych grup turystycznych z całego świata, kultywując ponadczasowe staropolskie jadło.

Bohema jest szczególnie urokliwym miejscem, które idealne nadaje się do organizowania przyjęć okolicznościowych, wesel, bankietów oraz różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych.

Na specjalne życzenie naszych gości zorganizujemy koncerty zespołu folklorystycznego, który prezentuje motywy muzyki ludowej z różnych regionów Polski. Gwarantujemy, że restauracja Bohema poprzez swój wysoki standard na długo pozostanie u Państwa w pamięci.

Serdecznie Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 342

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top