Qubus Hotel Kraków ****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5260/150538149405655700.png
Kraków 30-527, woj. małopolskie
Nadwiślańska 6
tel.: 12 374 51 00
http://www.qubushotel.com/pl/hotele/krakow/1/
krakow@qubushotel.com
Qubus Hotel Kraków **** - Kraków

QUBUS HOTEL Kraków jest prestiżowym, czterogwiazdkowym obiektem położonym w centrum miasta, w pobliżu zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Oprócz luksusowych, bogato wyposażonych pokoi, swoim gościom hotel oferuje także wiele form wypoczynku i relaksu: dwie sauny, jacuzzi, łaźnię, również nowoczesne centrum fitness. Co więcej, na najwyższej kondygnacji budynku znajduje się przeszklony basen z zachwycającym widokiem na Wisłę i Wawel.

Qubus Hotel Kraków to także doskonała oferta gastronomiczna. W restauracji "Ogień" goście delektować się mogą smakiem potraw z różnych zakątków świata oraz aromatem niepowtarzalnych kaw. W hotelu znajdują się również kluby muzyczne: Jazz Club Mile Stone oraz Piano Bar After Work, kuszące znakomitą atmosferą, stanowiące istotny punkt na kulturalnej mapie Krakowa.

QUBUS HOTEL Kraków zlokalizowany jest nad brzegiem Wisły, przy ulicy Nadwiślańskiej, w poblizu Placu Bohaterów Getta. Hotel znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zabytkowej dzielnicy Kazimierz, blisko stąd również do Rynku Głównego oraz Placu Mariackiego. Ten niedawno otwarty czterogwiazdkowy hotel zadowoli z pewnością nawet najbardziej wymagających Gości, a jego atrakcyjna lokalizacja umożliwia łatwy dostęp nie tylko do większości krakowskich zabytków, ale również do najważniejszych urzędów i instytucji miasta.

Oferta gastronomiczna

 

Restauracja "Ogień"
Już przed wiekami krakowscy kucharze słynęli ze swego kunsztu - uczta, którą w XIV w. podjął europejskich monarchów kupiec i bankier Wierzynek, przeszła do legendy. Także i współcześnie nie brak mistrzów, którzy dbają o gusta i podniebienie - w klimatyzowanej restauracji „Ogień" warto dać się oczarować wyjątkowym potrawom z całego świata, przygotowywanym przez naszych kucharzy z wirtuozerią i smakiem. Restauracja "Ogień" - nazwa zobowiązuje: nie zabraknie tu ciepłej atmosfery i energicznej obsługi, gotowej spełnić Państwa kulinarne oczekiwania. Naszym Gościom oferujemy również profesjonalne usługi bankietowe.

 

Ilość miejsc:
Restauracja "Ogień" – 140
Lobby Bar "Barracuda" – 50
Piano Bar "After work" - 110

Przyjęcia weselne

 

Oczywiście w sieci QUBUS HOTEL. Wychodzimy do Państwa ze szczegółowo zaplanowaną oraz sprawdzoną propozycją spędzenia tego szczególnego dnia w naszych progach. Doświadczenie w organizacji tego typu przyjęć, zrozumienie oczekiwań i potrzeb naszych Gości sprawiają, iż będą Państwo zadowoleni z naszej oferty. Starannie dbamy o to, aby sala, w której odbędzie się impreza, miała szczególny wystrój.

 

Każdy z naszych hoteli poleca przyjęcia o zróżnicowanym zakresie i charakterze od uroczystości kameralnych, dla 20-30 osób, trwających około trzech godzin, do dużych przyjęć weselnych. Możemy przygotować przyjęcia o charakterze tradycyjnym, czyli zasiadanym, lub w postaci stołów angielskich i szwedzkich. Bez względu na długość trwania wesela zawsze zapewniamy obsługę do ostatniego Gościa. Istnieje możliwość zorganizowania tzw. poprawin.

Po niezapomnianym przyjęciu weselnym oferujemy dodatkowo młodej parze jeden darmowy nocleg w pokoju dwuosobowym w naszym hotelu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 474

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top