Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Ruszamy w podróż poślubną

Ruszamy w podróż poślubną
Długie miesiące przygotowań, oglądanie sal weselnych, wybieranie kościoła, fotografa, kamerzysty, florystki, ubrań, obrączek
Sporo tego, prawda? Z pewnością jesteście tym wszystkim zmęczeni. Dlatego gdy emocje opadną warto odpocząć.

Zasłużyliście na podróż poślubną! Zafundujcie ją sobie. Opuśćcie na jakiś czas Jaworzno i ruszajcie w nieznane. Jeśli dysponujecie większą gotówką (np. otrzymaliście zastrzyk finansowy w postaci prezentów ślubnych), najlepiej idźcie do któregoś z działających na Śląsku biur podróży i zaplanujcie jakąś zagraniczną wycieczkę. Wybierzcie jednak któreś ze znanych, renomowanych biur podróży, żeby na miejscu nie okazało się, że nie macie jak wrócić do kraju.
 

Koszty podróży poślubnej

Często młodzi mają jednak wiele innych wydatków i nie mogą pozwolić sobie na to, by kilka tysięcy złotych przeznaczyć na wyjazd. To jednak nie jest problem! Z Jaworzna możne równie dobrze wybrać się na parę dni w Beskid Śląski albo do Krakowa. Taki wypad na pewno dobrze Wam zrobi. Odpoczniecie, będziecie mogli nacieszyć się sobą i naładować akumulatory przed powrotem do codzienności. Możecie skorzystać np. z popularnych ostatnio zakupów grupowych, dzięki którym można wypocząć za pół ceny. Najważniejsze, żeby był to czas tylko dla Was. Wyłączcie telefony, zostawcie w domu laptopy. To ma być wypoczynek na 100 procent. Dopiero po powrocie możecie zacząć planować i urządzać Wasze wspólne życie.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top