Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Jaka bielizna do ślubu?

Jaka bielizna do ślubu?
Jeśli masz już kupioną suknię lub wybierasz się z projektem do krawcowej, nie zapominaj o tym, że oczywiście szalenie ważne jest to, co masz na sobie, ale również ważne jest to, co znajduje się pod tym, czyli bielizna ślubna.

Wybierając dobry biustonosz przede wszystkim musisz kierować się tym, czym na co dzień, czyli zasadami dobrego bra-fittingu. Pamiętaj, że obwód musi być dość ciasny, ponieważ bielizna bardzo szybko się rozciąga. Ponadto miseczka musi mieścić całą Twoją pierś. Jeśli (tak jak u większość kobiet) jedna z nich jest większa, miska musi być dopasowana do niej. Fiszbina powinna kończyć się pod pachą, a najlepiej w jej połowie. Zbierzemy wtedy wszystko, co trzeba, do miseczki.
 

Kolor jest bardzo istotny

Kolor dobierz do sukienki. Prawdą jest, że cielisty biustonosz pasuje pod wszystko, jednak tego dnia staraj się dokładnie dobrać odcień do kreacji. Co do jego faktury, wszystko zależeć będzie od sukienki. Jeśli jest delikatna i z cienkiego materiału wybierz raczej gładki, ale jeśli jest odszyta z wieloma warstwami, marszczeniami lub koronką, nie ma to znaczenia. Jego wykończenie zależy od dekoltu i Twojego biustu. Pamiętaj też o zapięciu. Jeśli masz sukienkę bez pleców wybierz te krzyżowane u dołu lub same silikonowe miseczki. Bardzo dobrze też sprawdzają się gorsety lub body modelujące z normalną miseczką biustonosza. Jednak jest to opcja dla wytrwałych, ponieważ dodatkowa warstwa i to elastycznego materiału to nie lada wyzwanie. Jeśli chodzi o majtki, wybierz sprawdzony model, który przede wszystkim będzie bardzo wygodny i nie będzie odznaczał się na obcisłej sukni.

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top