Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl Wideofilmowanie - baza kamerzystów - filmy-wesele.com.pl

Dlaczego warto kupić nową bieliznę na noc poślubną

Dlaczego warto kupić nową bieliznę na noc poślubną
Z tego też względu zadbajmy o to, aby nasz ślub był w każdym szczególe elegancki i gustowny. Najlepiej, jeśli więc pan młody założy na wesele czarny, klasyczny garnitur, zaś panna młoda będzie posiadać nieskazitelnie białą suknię, z niewielkimi ozdobami i dodatkami. Powinno się także zadbać o dobór bielizny pod suknię ślubną.

W jego organizację wkładamy wiele czasu i energii – sama suknia i garnitur to co najmniej kilka tygodni poszukiwań. Chcemy, aby był po prostu wyjątkowy. Odwiedziny w urzędzie stanu cywilnego, następnie ślub kościelny, a potem weselna uroczystość to naprawdę sporo kwestii do ogarnięcia. W ferworze tych wszystkich przygotowań łatwo więc zapomnieć o tym, co następuje jeszcze dalej – nocy poślubnej.


Noc poslubna w tradycji

Tradycyjnie noc poślubna to pierwsza wspólnie spędzona noc dwojga ludzi. Współcześnie jednak wygląda to nieco inaczej. Często już na długo przed ślubem pary decydują się na zawiązanie intymnej relacji. Można więc stwierdzić, że dziś noc poślubna nie jest dla młodych ludzi aż tak ekscytująca i tajemnicza jak dawniej. Nie oznacza to jednak, że nie wiąże się ona z żadnymi emocjami. W końcu zawsze można zaaranżować sytuację, której dotąd nie było – a przez to uzyskać coś całkiem nowego i jeszcze nieodkrytego. Co będzie w tym pomocne?


Co pod suknią ślubną?

Przede wszystkim bielizna. Tak samo jak suknia ślubna, istotne jest to co znajduje się pod nią! Delikatna satyna, odrobina tiulu czy koronki potrafi sprawić cuda. Wszystkie to wiemy. Zatem na noc poślubną koniecznie zaopatrzmy się w coś szczególnego. Stój ten powinien być odmienny od tych codziennych. Warto wprowadzić coś nowego. Dlaczego? W ten sposób uzyskamy efekt świeżości.


Konsultacje z mężem

Pokażmy się naszemu mężowi w wersji, w której jeszcze nas nie widział. Tak jak gdyby faktycznie był to nasz pierwszy wspólny raz. Do wyboru mamy mnóstwo opcji. Branża bieliźniana jest naprawdę obfita w propozycje ślubne. Bardzo popularne są koronkowe gorsety z zapięciami do pończoch, satynowe koszulki nocne, a także całkowicie nietypowe komplety. Niektórym producentom wystarczy pokazać jak wygląda nasza suknia ślubna, aby stworzyli pasujące do niej i wyjątkowo urocze zestawy bielizny. Wszystko zatem zależy od naszej wyobraźni. Pamiętajmy jednak, aby nie kupować na siłę czegoś co jest dla nas niekomfortowe. Takie działanie może łatwo popsuć nam całą zabawę.

http://wedboom.pl/

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
Top