Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Dokąd w podróż poślubną

Dokąd w podróż poślubną
Gdy zaczynaliście załatwianie wszystkich spraw związanych ze ślubem i z weselem, być może przerażał Was ogrom pracy, jaka Was czekała. Jednak wszystko doskonale się udało. Teraz jesteście już małżeństwem, emocje powoli opadają, niebawem rozpocznie się zwyczajna codzienność. Zanim to jednak nastąpi, warto, abyście skorzystali z okazji i wybrali się w podróż poślubną.

Parom, które dysponują większą ilością gotówki, proponujemy wizytę w biurze podróży. Egipt, Grecja, Hiszpania, Portugalia – możliwości jest niekończenie wiele. Tak wiele, że nie macie o tym pojęcia. Tylko od Was (i z pewnością od sumy, jaką możecie na ten cel przeznaczyć) zależy, jaki kierunek obierzecie. W biurze warto zapytać o oferty skierowane specjalnie do nowożeńców. Zazwyczaj istnieją bowiem specjalne promocje.
 

Piękna podróż za niewielkie pieniądze

Nie macie takiej możliwości, żeby przeznaczyć na wyjazd kilka tysięcy złotych? Nic nie szkodzi! Okolice Suwałk to przecież niezwykle urokliwe tereny – można spędzić np. kilka dni nad jeziorem. Tak naprawdę nie ma bowiem aż takiego znaczenia, dokąd wyruszycie. Ważne, aby spędzić ten czas tylko we dwoje, nacieszyć się sobą i odpocząć po długich i wyczerpujących przygotowaniach, jakie dopiero co sobie zafundowaliście.
 

Zakupy grupowe w sieci

Jeśli nie dysponujecie zbyt dużą gotówką, a mimo to chcielibyście spędzić kilka dni w jakimś renomowanym hotelu ze Spa, warto zajrzeć na portale, które oferują zakupy grupowe. Być może znajdziecie ofertę, dzięki której za kilkaset złotych spędzicie kilka dni pławiąc się w luksusie. Życzymy oczywiście udanych wojaży!

Polecamy porady i artykuły
  • Dodaj komentarz – napisz co myślisz.
Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu.
Top