Pałac pod Baranami

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4731/153302847907208200.jpg
Kraków 33-332, woj. małopolskie
Rynek Główny 27
tel.: 12 429 10 04, 604 056 605
http://www.palacpodbaranami.pl
eventy@palacpodbaranami.pl
Pałac pod Baranami - Kraków

Pałac pod Baranami to niezwykłe miejsce, którego historia sięga wieku XVI- tego. Na przestrzeni stuleci Pałac był centrum kulturalnym Krakowa, tętniącym życiem ośrodkiem literackim zaskakującym gości pięknem swych wnętrz.
Kamienica wyróżnia się harmonijnym arkadowym dziedzińcem, klasycystyczną fasadą oraz imponującymi salami, które nadadzą każdej konferencji czy uroczystości nietuzinkowy nastrój. Atmosfera ta nie została stworzona sztucznie, lecz jest efektem wielowiekowej tradycji, wyczuwalnej w każdym zakątku.
Usytuowanie budynku w samym centrum Krakowa, przy Rynku Głównym, dodatkowo zwiększa prestiż odbywających się w nim uroczystości: balu, bankietu, konferencji czy wesela. Jest to unikatowe miejsce, mogące zaoferować swoim gościom najwyższy standard.

Sale
Sale Pałacu pod Baranami są przepięknym dowodem na znakomitą przeszłość tego budynku. Sale balowe ozdobione stylowymi ornamentami, odnowione i odrestaurowane, tworzą niepowtarzalną atmosferę.
Do dyspozycji Klientów jest 5 sal o powierzchni ponad 320m2, z czego 4 ułożone są w amfiladzie, co powoduje ciągłość imprezy. Największa z sal, sala balowa, ma prawie 100m2. Dodatkową atrakcję stanowi olbrzymi taras, którego wykorzystanie urozmaici każde wydarzenie.


Przyjęcia weselne
Jeśli chcieliby Państwo przeżyć najpiękniejszy dzień w swoim życiu w blasku pałacowych wnętrz spowitych niesamowita historią, to Pałac pod Baranami jest doskonałym miejscem na zorganizowanie przyjęcia weselnego.
Wnętrza Pałacu mogą pomieścić do 200 osób. Rozmieszczenie stolików zależy od Państwa oczekiwań oraz ewentualnych dodatkowych atrakcji zaplanowanych na ten dzień. Na Państwa życzenie przygotujemy najbardziej wyszukane menu, które zaskoczy niejednego z Państwa gości.
Pałac pod Baranami zapewnia całościową oprawę przyjęć weselnych, oferując dodatkowo florystykę, pomoc w zorganizowaniu oprawy muzycznej, pomoc przy doborze programu artystycznego oraz wiele innych atrakcji, które uświetnią organizowane dla Państwa przyjęcie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 286

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top