Hotel Senacki ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5268/150537889650019600.png
Kraków 31-001, woj. małopolskie
Grodzka 51
tel.: 12 422 76 86
http://www.hotelsenacki.pl/
joanna.ostrowska@osti-hotele.pl
Hotel Senacki *** - Kraków

Z radością powitamy wszystkich miłych Gości. Każdy czuć się tu będzie gościem wyjątkowym dzięki serdecznej i dyskretnej opiece całego personelu.

Żeby poczuć smak Krakowa, móc spojrzeć na bruki błyszczące poranną rosą i poczuć się krakowianinem choćby na moment, wystarczy zamieszkać w naszym hotelu, zlokalizowanym w kamienicy o XIII-wiecznym rodowodzie przy ulicy Grodzkiej 51. Z okien 20 hotelowych pokoi można podziwiać między innymi znajdującą się na wyciągnięcie ręki bryłę barokowego kościoła pw. Św. Piotra i Pawła i kościoła pw. Św. Andrzeja.

Wszystkie pokoje, jedno i dwuosobowe oraz pokoje klasy lux, wyposażone w bezpłatny dostęp do internetu, telewizję satelitarną, mini-bary a także wygodne łazienki.

Nasz hotel, to nie tylko wygodne noclegi w Krakowie. Mamy ambicję, aby podobnie jak w rodzinnym domu, dawać Państwu okazję do przeżywania chwil wyjątkowych, które zapadają w pamięć.

Chcemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą o polskich tradycjach, stworzyć okazję do ich celebracji. Hotel Senacki to doskonały pomysł na wesele w Krakowie. Uroczystości te zapewniamy szlachetna oprawę. Nasze miasto, to nie tylko nostalgia. Tu można się wspaniale bawić!

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą www.senacki.com.pl

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 362

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top