Hotel Sękowski***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6124/131521900073009300.jpg
Legnica 59-220, woj. dolnośląskie
Gliwicka 15
tel.: 76 721 31 60
http://www.hotelsekowski.pl
recepcja@hotelsekowski.pl
Hotel Sękowski*** - Legnica

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do Centrum Weselno - Konferencyjnego Hotelu Sękowski. Już w kwietniu tego roku oddamy do dyspozycji naszych Gości dwie eleganckie sale weselne, które łączą w sobie klasykę i nowoczesność. Ofertę naszą kierujemy do przyszłych nowożeńców, ceniących sobie elegancję i profesjonalizm na najwyższym poziomie. W nowatorskich, klimatyzowanych salach, ugościmy odpowiednio 60 i 120 osób.

Zastosowany system akustyczny zapewni wysoką jakość dźwięku. Szef kuchni zaprasza na specjały serwowane w niekonwencjonalnej oprawie, które dostarczą niezapomnianych doznań estetycznych i smakowych. Nieodzownym naszym atutem jest 27 niepowtarzalnych pokoi, mogących ugościć 65 osób. W cenie przyjęcia weselnego oferujemy luksusowy apartament z szampanem dla Pary Młodej. Posiadamy również duży, bezpłatny, monitorowany parking strzeżony na terenie obiektu.

Służymy pomocą w kompleksowej organizacji tego szczególnego dnia. W nim nie ma miejsca na pomyłki. Jeśli zainteresuje Państwa nasza propozycja, prosimy o kontakt w celu uzgodnienia niezobowiązującego spotkania. Mamy nadzieję, że wyjątkowa oferta i elastyczność cenowa przekona Państwa do skorzystania z naszych usług.

Przyjdź i zobacz jak możemy przygotować Twoje wesele!

Specjalne rabaty dla wszystkich par, które podpiszą umowę na organizację przyjęcia weselnego w trakcie Dni Otwartych.

Zapraszamy serdecznie - Czekamy na Wasze odwiedziny!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 621

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top