Hotel Perła ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5202/150580579097971500.jpg
Kraków 30-435, woj. małopolskie
Zakopiańska 180 B
tel.: 12 267 31 92 lub 509 681 204
http://www.hotelperla.com.pl/
rezerwacja@hotelperla.com.pl
Hotel Perła *** - Kraków

Perła jest trzygwiazdkowym hotelem, który łączy tradycyjną gościnność z nowoczesną i komfortową przestrzenią. To miejsce pełne przytulnej, domowej atmosfery oraz personelu, który dołoży wszelkich starań by czuli się Państwo w Krakowie jak najlepiej. Doskonała lokalizacja w pobliżu głównych tras wjazdowych do Krakowa sprawia, iż Hotel Perła to idealne miejsce dla wszystkich, którzy planują w Krakowie pobyt wypoczynkowy lub biznesowy.

Do Państwa dyspozycji przeznaczamy:

38 komfortowo urządzonych pokoi, z których każdy wyposażony jest w łazienkę, TV Sat, telefon, bezprzewodowy dostęp do Internetu, restaurację, bar a także salę konferencyjną.

Jasna, starannie dobrana kolorystyka nadaje elegancki wygląd wnętrz. Oragnizacją przyjęć weselnych zajmujemy się od lat. Dodatkowo na każdy sezon mamy szereg promocji i specjalnie zorganizowanych atrakcji. Służymy także pomocą przy wyborze dekoratorów, wynajmu samochodu i busów dla gości, oraz grupy muzycznej lub dj-a. Mamy wspaniale ułożony i wykwintnie przygotowane menu do wyboru, którego można spróbować na specjalnie zaaranżowanej degustacji dla Państwa Młodych. Zapraszamy byście sprawdzili jak pięknie i profesjonalnie może wyglądać.

Wasz dzień Ślubu z Hotelem i Restauracją Perła!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 392

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top