Hotel Eva***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5144/131521598458170500.jpg
Kraków 30-206, woj. małopolskie
Księcia Józefa 24 A (wjazd do hotelu od ul. Wioślarskiej)
tel.: 12 429 93 75-76
http://www.hotel-eva.pl
reservation@hotel-eva.pl
Hotel Eva*** - Kraków

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do hotelu Eva w Krakowie, który usytuowany jest w okolicy Salwatora w pobliżu Starego Miasta, przy drogach wyjazdowych w kierunku lotniska Balice oraz Katowic. Jesteśmy jedynym hotelem w Krakowie, posiadającym własną przystań wodną oraz duży ogród, który w sezonie letnim wykorzystujemy do organizowania różnego rodzaju imprez plenerowych jak grille czy pikniki.

Nasza szczególna lokalizacja sprawia, że pomimo położenia tak blisko centrum, znajdziecie tutaj Państwo ciszę i spokój ale i komfort, niezbędny zarówno do wypoczynku jak i do pracy. Goście mawiają, że jesteśmy „enklawą zieleni” a zgiełk uliczny w ogóle tutaj nie dociera.

Dobry hotel to nie tylko świetna lokalizacja i standard, lecz w dużej mierze obsługa. Staranność z jaką dobraliśmy personel sprawiła, iż pracują dla nas osoby jak najlepiej do tego zawodu przygotowane, zawsze i wszędzie chętnie służące Państwu pomocą. Hotel Eva, to 53 miejsca noclegowe, w 24 pięknie i komfortowo urządzonych pokojach 1, 2, i 3-osobowych z łazienkami, wyposażonych w TV Sat, telefon i bezprzewodowy internet.

Hotel Eva, to też restauracja, ogródek kawiarniany i malowniczo położony taras z widokiem na rzekę Wisłę. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy bezpłatny parking, mieszczący także autokary.

Otoczenie hotelu

Wspomniany już wyżej nasz piękny ogród od lat niezmiennie zachwyca Gości swym urokiemi daje nam nieograniczoną możliwość organizowania wielu różnych imprez plenerowych jak spotkania rodzinne: komunie, chrzciny, przyjęcia urodzinowe, oraz pikniki dla dzieci, grille, koncerty czy też spotkania po latach i imprezy integracyjne dla firm.
Dołożymy wszelkich starań, żebyście Państwo byli zadowoleni ze współpracy z nami, a przez to nas polecali i sami jeszcze nieraz do nas powrócili, tak jak inni Goście do nas wracają!!

Przyjęcie weselne

Dzień Ślubu, to niewątpliwie jeden z najważniejszych dni w naszym w życiu!
Abyście Państwo nawet po wielu latach nadal mieli piękne wspomnienia z tym dniem związane, wszystko musi być dopięte na przysłowiowy ostatni guzik! Dlatego tak ważnym elementem jest wybór odpowiedniego obiektu, w którym odbędzie się przyjęcie weselne, stanowiące dopełnienie tej pięknej chwili jaką jest ślub..

Hotel Eva jest idealnym miejscem dla osób chcących zorganizować zarówno tradycyjne wesele - w przestronnej, klimatyzowanej sali bankietowej, z której wychodzi się na taras widokowy na Wisłę, lub wesele w stylu Garden Party, co umożliwia nam przepiękny park ze starodrzewiem okalający obiekt.

To co nas wyróżnia od innych to także własna przystań wodna, która pozwala na przypłynięcie do nas Młodej Pary wraz z Gośćmi weselnymi np. statkiem Sobieski lub gondolami, co stanowi nielada atrakcję dla kogoś, kto nigdy nie widział Krakowa z tej właśnie perspektywy!

Nie sposób nie wspomnieć także o naszej doskonałej kuchni i nienagannej obsłudze Gości. Zawsze staramy się maksymalnie odciążyć Państwa od spraw związanych z przygotowaniem przyjęcia, biorąc na siebie również formalności związane z zamówieniem: alkoholu, tortu weselnego, oprawy muzycznej i dekoracji sali – jeśli tylko macie Państwo takie życzenie!

Zapraszamy do skorzystania z oferty, gdyż nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że możecie Państwo zawsze na nas liczyć!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 443

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top