Grand Hotel *****

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4400/131521264393994500.jpg
Kraków 31-014, woj. małopolskie
Sławkowska 5 / 7
tel.: 12 424 08 00
http://www.grand.pl/
hotel@grand.pl
Grand Hotel ***** - Kraków

Zasłużoną sławą cieszy się nieprzerwanie legendarna restauracja Sala Lustrzana. Ośmiokątna, zadaszona witrażami, pełna blasku kryształu i lustrzanych odbić, z intymnymi gabinetami i loggiami, uznawana jest do dziś za najpiękniejszą salę balową Krakowa. Podejmowani tu dostojni goście z całego świata wciąż wyrażają swe uznanie dla piękna zabytkowych wnętrz, szlachetnej i wykwintnej kuchni, profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.

Do krakowskiej tradycji należy też Kawiarnia Wiedeńska, w której przesiadywał swego czasu Henryk Sienkiewicz, Joseph Conrad czy Jan Kiepura, a dzisiaj własny stolik ma grupa krakowskich profesorów.

Kameralne przyjęcia weselne odbywają się także w scenerii luksusowych apartamentów oraz w zabytkowej Sali Klubowej. Wyposażona w oryginalne XIX-wieczne meble gabinetowe, ozdobiona secesyjnymi witrażami, pięknym drewnianym XVI-wiecznym stropem stanowi, obok pałacowych apartamentów, najcenniejsze pod względem historycznym wnętrze hotelu. Do Klubu przylega mały, zaciszny bar dający poczucie niczym nie zakłóconego spokoju i komfortu.

Grand Hotel zapewni Państwu kompleksową organizację przyjęcia oraz najbardziej profesjonalną obsługę, która zadba o każdy szczegół tych wyjątkowych - zarówno dla Państwa jak i dla nas - chwil.

Proponujemy następoujące rodzaje menu weselnego: Menu Grande oraz Petite, a także Pakiet Renesansowy i Barokowy.

W prezencie od hotelu Młoda Para otrzymuje nocleg ze śniadaniem do łóżka - w dniu przyjęcia weselnego oraz w pierwszą rocznicę ślubu.

Do Państwa usług pozostaje wykwalifikowany personel hotelu, doświadczony Szef Kuchni, przyjazna obsługa oraz cukiernik, który przygotuje tort weselny według Państwa życzenia.

Mogą Państwo zaufać naszemu doświadczeniu, wszak podejmujemy znakomitych Gości już od ponad 120 lat!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 418

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 22.12.2018
Nasze przyjecie odbyło się w sali lustrzanej. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie. Jedzenie bardzo smaczne. Goście bardzo zadowoleni. Serdecznie polecamy przyszłym Parom Młodym i innym zainteresowanym wybór Hotelu Grand jako miejsca na wyjątkową imprezę !!!
Top