Dom Weselny Nestor

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/5437/131521674836464100.jpg
Krzeszyce 66-435, woj. lubuskie
ul.Gorzowska 19
tel.: 957 573 017
http://www.domweselny.info.pl
nestor@domweselny.info.pl
Dom Weselny Nestor - Krzeszyce

Zajmujemy się kompleklsową organizacją uroczystości weselnych, bankietów integracyjnych, imprez zakładowych, przyjęć rodzinnych. Organizujemy również studniówki, bale andrzejkowe, ostatkowe, sylwestrowe oraz wszelkiego rodzaju szkolenia, konferencje, pokazy, spotkania okolicznościowe.

Zajmujemy się organizacją od początku do końca, a wszystko o to, abyście Państwo mogli w pełni oddać się uroczystości i nie martwić się nawet o najdrobniejszy szczegół. O to dba sztab ludzi, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tej brańży. Do Państwa dyspozycji są sale pałacowe, lustrzane nawet na 200 osób, przestronne i gustownie urządzone gwarantujące swobodę i komfort przestrzeni, dające możliwość wykazania się zdolnościami tanecznymi.

Do każdej imprezy podchodzimy indywidualnie, dopracowujemy wszystkie szczgóły.

Naszą ofertę wyrózniają atrakcyjne ceny, róznorodne i bogate menu pochodzące głównie z własnego zakładu produkcyjnego oraz wiele innych atrakcyjnych niespodzanek. Gwarantujemy Państwu komfort, zastrzyk niezapomnianych emocji, wspaniałą zabawę i dużo wrażeń.

Drodzy Narzeczeni!

Zbliża się jeden z najpiękniejszych dni Waszego życia. Ślub jest ważnym i podniosłym dniem, przepełnionym szczęściem i radością. Wspomnienia tych chwil, na zawsze pozostaną w Waszej pamięci.Jesteśmy po to, aby pomóc zrealizować Wasze marzenia związane z tym wydarzeniem.Organizując przyjęcie w Domu Weselnym Nestor, możecie mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły.
Dobierzemy dekorację, wspólnie ustalimy zestawy dań, a personel zadba o każdy najdrobniejszy szczegół imprezy oraz sprawi, że Wy i Wasi Goście będziecie się świetnie bawić.
Dołożymy wszelkich starań by zrealizować Wasze wizje, by Wasze wesele było najszczęśliwszym dniem w Waszym życiu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 666

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.17 / 5
głosów: 6
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top