Centrum Konferencyjno-Bankietowe Reduta

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4537/131521295755484200.jpg
Kraków 31-422, woj. małopolskie
ul. Strzelców 26
tel.: (12) 417 00 82
http://www.centrumreduta.pl
biuro@centrumreduta.pl
Centrum Konferencyjno-Bankietowe Reduta - Kraków

Centrum Konferencyjno-Bankietowe "REDUTA" to podmiot działalności Grupy Firm MICHALSCY. W skład Grupy, jako pierwsza weszła znana od lat firma Michalscy Cukiernia. Wkrótce do życia powołana została kolejna firma: Michalscy Catering. Od 2000 roku, działalność firmy rozszerzono o Michalscy Catering, składający się ze specjalistów branży gastronomicznej, cukierniczej, dekoratorskiej, technicznej oraz marketingowej.

JEŻELI WESELE, TO TYLKO W KRAKOWIE,
JEŻELI W KRAKOWIE, TO TYLKO W CENTRUM REDUTA

Wiemy jak trudne i żmudne są przygotowanie do ślubu i wesela. Dlatego organizacja przyjęcia w Centrum Reduta to komfort i wygoda. W jednym miejscu mogą Państwo wyprawić wesele, zamówić tort weselny i ciasta oraz przygotować paczki weselne dla gości.

Elegancja, dobry smak, miła atmosfera i szaleństwa kulinarne Szefa kuchni – to elementy, które stanowią o wyjątkowości organizowanych przez nas wesel.

WESELE DLA KAŻDEGO

Menu dostosujemy do smaku, oczekiwań i zasobności kieszeni. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły, a nasi menadżerowie pomogą i doradzą!

Sale weselne:

• Sala Jesienna - kameralnie do 50 osób
• Sala Słoneczna - od 20 do 300 osób 

Nasze sale weselne mają możliwość łatwej adaptacji: wielkość i ustawienia stołów dostosujemy do ilości osób. Proponujemy różne układy stołów: biesiadny, bankietowy, jodełkowy, stoły okrągłe.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 413

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 15.03.2020
NIE POLECAM! nie polecam! Mieliśmy w lutym 2020 stypę .W bardzo dużym pomieszczeniu zimno, na polu był deszcz ze śniegiem.Na posiłek czekaliśmy ok 15 min. Rosół prawie zimny mimo że gorący bo talerz i makaron lodowaty ,na drugie czekaliśmy ok 20 30 min jak poszedłem z interwencją pani właśnie wyjechała z wózkiem było ZIMNE ZIEMNIAKI KOŁKI SURÓWKI PODANE NA WSPÓLNYM TALERZU Z ZIEMNIAKAMI I MIĘSEM tragedia tylko mięso w miarę smaczne. Na 30 osób 3 talerze z ciastem kawa i herbata do zrobienia samemu tak proponują i tu TRAGEDIA kubki do herbaty brudne porysowane wewnątrz łyżeczkami wyglądało jak by ktoś popiołem wysmarował po interwencji wymieniono na inne nikomu nie polecam ale dalej ...przy zapłacie poruszyłem temat zimnych dań brudnych naczyń i otrzymałam odpowiedź CO SE MYŚLICIE ŻE KAŻSEMU KUPIMY NOWY KUBEK I PAN PODNOSIŁ NA MNIE GŁOS WTEDY JUŻ PĘKŁO poprosiłem by więcej słowa do mnie nie mówił .kontakt z właścicielem TRAGICZNY UNIKA po spotkaniu nie pożegnał się AROGANCJA?
Dodano: 09.10.2018
Miałem nieprzyjemność organizować tam własne wesele. 1) Usługa niezgodna z umową - umowa zapewnia napoję (soki, colę, itp) - w rzeczywistości sala zapewnia wodę i sok z biedronki. 2) Puste stoły: umowa mówi o zimnych płytach, sałatkach i innych takich. U mnie na stół 42 osoby były dokładnie 2 zimne płyty (na początku i na końcu stołu). Równocześnie po weselu wydano mi jedzenia na 40 zimnych płyt 3) Nieletnia, niedoświadczona i wystraszona obsługa, której funkcjonalność po wydaniu dań się całkowicie kończy. Mimo umowy należy samemu zapewnić sobie uzupełnianie alkoholu, napojów i wszystkiego innego, co na stołach zabraknie - obsługa się tym nie zajmie. 4) Właściciele znikają po wzięciu pieniędzy i trzeba ich szukać. Na pytanie czemu usługa niezgodna z umową śmieją się w twarz.
Top