Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl Auta ślubne - znajdź wymarzony samochód do ślubu - auta-wesele.pl

Trzy suknie ślubne Ewy Minge

Dodano: 24-08-2017
slub
Obok Macieja Zienia i Gosi Baczyńskiej, Ewa Minge to chyba najbardziej rozpoznawalna projektantka mody w Polsce. Jej śmiałe, ciekawe kreacje, podbijają świat i wiadomo – Minge stała się niepodrabialną marką. 19 sierpnia 2017 stanęła na ślubnym kobiercu, a media aż huczą od informacji, co takiego założyła na siebie wielka projektantka w dniu ślubu i… właściwie kim jest jej małżonek?

Suknia ślubna z pazurem

Minge na co dzień nie projektuje sukien ślubnych, a przynajmniej nie tworzy ślubnych kolekcji. Jednak kiedy w 2016 roku zaprojektowała kreację ślubną Małgorzaty Rozenek, nikt nie potrafił powstrzymać się od komentarza. Przepiękna, podkreślająca sylwetkę suknia zachwyciła krytyków. Niektórych dziwił szary kolor, ale piękne falbany u dołu i efektowne wykończenie zrobiły swoje. Rozenek była piękną panną młodą, a projekt Ewy Minge został zapamiętany. Sama suknia stała się tematem równie gorący, jak ślub słynnej pary, a Rozenek zgodziła się na ekskluzywną sesję dla magazynu VIVA!

 

 

Ewa Minge wyszła za mąż

Rok później, 19 sierpnia Ewa Minge wyszła za mąż, a jej ślubne kreacje oraz wesele stały się tematem tygodnia. Informacjami o tym wydarzeniu projektantka bardzo chętnie podzieliła się z mediami, choć, jak sama zaznacza, z zachowaniem własnej intymności. Na facebooku napisała oficjalnie:

Kochani dziennikarze i inne osoby zainteresowane moim ślubem. Jako projektantka mody pomyślałam, że to co najciekawsze w moim wydarzeniu to sukienka. Z perspektywy mojego zawodu rozumiem zainteresowanie tym tematem i w zasadzie tylko tym. Dlatego wrzuciłam osobiście kilka fotek, które powinny w moim odczuciu zaspokoić Państwa ciekawość w kontekście do mojej osoby. (cytat za: facebook)

 

 

Prywatne życie Minge to zupełnie inna sprawa, ale fakt, że projektantka na swój własny ślub założyła nie jedną, ale aż trzy kreacje, rozbudził ciekawość wszystkich miłośników mody ślubnej. O ślub wypytywano Minge już od miesięcy, i ostatecznie w jednym z wywiadów zdradziła, że jej suknia  ślubna będzie… czarna. Czy dotrzymała słowa?

Trzy suknie ślubne dla jednej panny młodej

Każda wyjątkowa i każda zaprojektowana osobiście przez Ewę Minge. Pierwsza z nich, w której wystąpiła w urzędzie stanu cywilnego, miała popielaty kolor. Gorset został ozdobiony mnóstwem kwiatów w delikatnych, pastelowych kolorach, a dół, powstały z tiulowej tkaniny, pozostawał prosty, bez nadmiaru zdobień. Projektantka założyła na włosy wianek, który został wykonany z tych samych materiałów, co gorset.

 

 

Druga suknia spełniła oczekiwania wszystkich tych, którzy liczyli na czarną kreację ślubną. Minge stanęła na wysokości zadania! Suknia składała się z odważnego, kolorowego gorsetu pełnego motywów roślinnych oraz dołu, złożonego z warstw czarnego tiulu.

 

 

Właśnie w tej ślubnej kreacji wystąpiła na zdjęciu z synem, który oficjalnie napisał na swoim Instagramie:

Skoro juz większość mediów w kraju uprzejmie doniosła, oficjalnie mogę powiedzieć że wydałem matkę za mąż. Mamo, Ty wiesz czego Ci życzę ;)

 

 

Dlaczego akurat czarna suknia ślubna? Kilka miesięcy temu Minge zdradziła powód tygodnikowi „Fakt”:

Mój narzeczony zażyczył sobie czarną suknię ślubną. I ja się zgadzam, bo uważam, że panna młoda w moim wieku powinna być już tylko spełnieniem marzeń pana młodego. Biała zresztą byłaby niestosowna, bo już raz taką miałam. Teraz mogę pozwolić sobie na szaleństwo z przymrużeniem oka.

Trzecia suknia Ewy Minge to tradycyjna syrena, choć jak na suknię ślubną miała dosyć nietypowy kolor. Grafit ze złotymi dodatkami, rozszerzany u dołu, dokładnie tak, jak syreni ogon.

 

 

Ewa chętnie pozowała we wszystkich trzech kreacjach i widać było, że każda z sukien sprawia jej wielką radość.

Kim jest pan młody?

Wokół męża Ewy Minge krąży wiele plotek. Niektóre portale podają, że projektantka wyszła właśnie za milionera Zuri Mesica, który podobno na co dzień zajmuje się diamentami, ale informacja okazuje się nieprawdziwa. W rzeczywistości projektantka nie zdradza tożsamości małżonka, nie zapoznała z nim na żadnym zdjęciu i dementuje wszelkie doniesienia na ten temat. Dla „Super Ekspresu” udzieliła jedynie komentarza:

Jest wielkim przyjacielem na dobre i na złe. Nikim z pierwszych stron gazet, kto mógłby zainteresować publiczność. Życie to nie telenowela z gwiazdami w roli głównej, a ciężka droga, która wymaga odpowiedzialności za drugiego człowieka.

 

Wesele pary młodej odbyło się na zamku w Żaganiu, a cała impreza upłynęła w cygańskim klimacie. Do tańca przygrywał zespół Terno, a Minge skomentowała to na swoim facebookowym profilu:

Jak mówią Cyganie w życiu częściej jesteśmy pod wozem, jak na wozie . Spotkać człowieka , z którym fajnie jest właśnie pod tym wozem... bezcenne.

Trzy kreacje ślubne Ewy Minge bez wątpienia przejdą do historii. Pozostaje nam życzyć jej szczęścia i pozazdrościć wspaniałego przyjęcia weselnego oraz talentu. Oby życie nowożeńców było jak najczęściej „na wozie”.

 

 

Powrót do listy
Top