Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl Fotografowie ślubni na Wasze wesele - fotograf-wesele.pl

Lara Gessler i Anna Starmach wyszły za mąż!

Dodano: 05-09-2017
slub
Dwa piękne śluby i dwie kobiety związane z gotowaniem – Anna Starmach i Lara Gessler są już mężatkami. Kolejna okazja by zobaczyć, jak osoby znane z mediów radzą sobie w tym wyjątkowym dniu. Obydwie ceremonie odbyły się tego samego dnia, czyli 2 września. Jesteście ciekawi, jak wyglądały panny młode? I czy udało się zobaczyć stylizacje z ich przyjęć weselnych?

Lara Gessler i jedno z najpiękniejszych przyjęć weselnych  w historii

Modny ślub, powinien być przede wszystkim taki, jaki sobie wymarzymy. Jak ma wyglądać sala weselna? Na co zwracać uwagę? Na świetną zabawę i klimat! Lara Gessler, córka słynnej restauratorki, udowodniła, że przyjęcie weselne może być doskonałe w każdym calu. To subiektywne zdanie redakcji, ale przyznajcie, że panna młoda wyglądała po prostu pięknie.

 

 

Jej matka, Magda Gessler, to kobieta sukcesu, która pokazała polskiemu show biznesowi, jak się robi karierę i naprawdę wielkie pieniądze. Córka Lara poszła w jej ślady – wydała książkę kulinarną i jest coraz bardziej rozpoznawalna w mediach. Jej ślub był wydarzeniem intymnym, ale w Internecie nie brakuje zdjęć, które potwierdzają, że było to wyjątkowe wesele. Wyłączność na zdjęcia dostał „Fakt”, choć goście weselni chętnie korzystali z mediów społecznościowych.

 

 

Uroczystość odbyła się ok. 70 km od Warszawy, we wsi Skarżyn, a para młoda przysięgała sobie w leśnej scenerii. Wybór miejsca nie był przypadkowy – plener nie tylko zachwycał, ale idealnie nadawał się na wytworne i klimatyczne przyjęcie weselne. Jak donoszą portale, Lara i jej narzeczony Paweł Pawłowicz sami znaleźli przepiękną miejscówkę, nie korzystając z niczyjej pomocy. Wesele plenerowe 2 września było ryzykowne, ale zdjęcia potwierdzają, że wszystko udało się doskonale.

Zwróćcie uwagę, jak proste pomysły i niewyszukany design, w połączeniu z pięknym, naturalnie zielonym krajobrazem tworzą idealną całość. Sala weselna w plenerze to po prostu białe stoły, drewniane krzesła, papierowe ozdoby i oczywiście motywy roślinne. Przepięknie wpisały się w rustykalny design weselny, modny od kilku ostatnich sezonów.

 

 

Niepotrzebne okazało się nadmierne dekorowanie „sali weselnej”. Wystarczyły proste dodatki w postaci świec, zielonych wieńców i pni drzew. Tak przystrojony stół dosłownie olśniewał, podobnie jak krzesła, niedbale ustawione na leśnym poszyciu.

 

 

 

Nie wiadomo, kto uszył suknię panny młodej. W jednym z wywiadów Magda Gessler zdradziła, że jej córka lubi sama sobie projektować ubrania, być może więc osobiście brała udział w tworzeniu bardzo ładnej i równocześnie skromnej sukni ślubnej. Lara postawiła na modny obecnie trend romantycznych sukienek ślubnych, które podkreślają dziewczęcość i urodę, nie zamieniając panny młodej w księżniczkę przyodzianą w wielką, ślubną bezę. Luźna, uniwersalna fryzura z białym wiankiem na włosach była idealnym dodatkiem. Całości dopełnił duży, ale prostu bukiet ślubny, ozdobiony gipsówką. Pan młody również postawił na totalny luz. Garnitur w kratę, kremowe spodnie i zwyczajna, biała koszula, bez krawatu i muszki. Efekt – doskonały!

 

 

Na weselu pojawiło się wiele znanych osobistości, m.in. Rafał Sonik (kierowca rajdowy, zwycięzca rajdu Dakar), który na ślub Lary Gessler przyleciał… helikopterem!

 

Anna Starmach jako urocza panna młoda. Co to był za ślub!

Tego samego dnia, również w Krakowie, rodzinnym mieście panny młodej, odbył się ślub znanej jurorki programu Master Chef oraz autorki wielu książek kulinarnych - Anny Starmach. Piękna, klasyczna suknia z długim trenem, zachwyciła gości. Nie wiemy, kto jest autorem ślubnej kreacji, ale trzeba przyznać, że robiła wrażenie.

 

 

Podziwiajmy klasyczną elegancję w najlepszym wydaniu. To trend ślubnym który nie przemija. Głęboki dekolt, obszerny dół sukni, w pełni odsłonięte ramiona. Do tego długi welon, upięty u dołu, sięgający aż do kostek, a w ręku klasyczny bukiet ślubny, złożony z czerwonych i różowych kwiatów. Klasyczna panna młoda wciąż zachwyca, prawda? Zwłaszcza, jeżeli jest tak piękna, jak Anna Starmach.

Pan młody, czyli Piotr Kusek, również wybrał klasykę. Granatowy garnitur ślubny, biała koszula i szary krawat. Takie połączenie zawsze się sprawdza.

W przeciwieństwie do Lary Gessler, para młoda nie podzieliła się zdjęciami z przyjęcia weselnego. Wiadomo, że jednym z gości był Edward Miszczak i… to tyle informacji, poza tym, że czerwone i różowe kwiaty były motywem przewodnim, a sama Anna Starmach wyglądała nie tylko na szczęśliwą, ale również bardzo wyluzowaną.

 

 

Uwagę zwraca zdjęcie wykonane w zielonym ogrodzie wraz z klasyczną, kwiatową dekoracją. Piękna para, prawda?

 

 

Dwa śluby i dwie zupełnie różne panny młode. Jedna w skromnej, dwukolorowej sukience, przywodzącej na myśl romantyczną Julię, druga w olśniewającej, bogatej sukni ślubnej. Styl rustykalny, pełen surowych detali, skontrastowany z totalną, nieprzemijającą klasyką. To dowód na to, że choć trendy ślubne się zmieniają, najważniejsze, aby wyrażały osobowość pary młodej. Można poczuć się księżniczką lub postawić na wielki luz. Skoro gwiazdy z pierwszych stron gazet i portali mogą sobie na to pozwolić, to każdy może!

 

Powrót do listy
Top