Zodiak

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4698/131521332584722200.jpg
Czerwionka-Leszczyny 44-230, woj. śląskie
Parkowa
tel.: 32 723 17 03
http://www.zodiak-czerwionka.pl/
biuro@zodiak-czerwionka.pl
Zodiak - Czerwionka-Leszczyny

Zapraszamy do Domu Przyjęć ZODIAK.

Zajmujemy się organizacją i obsługą imprez okolicznościowych, wesel, bankietów, jubileuszy, komunii, chrzcin, konferencji, szkoleń, spotkań rodzinnych, firmowych i innych. Nasz lokal mieści się w urokliwej miejscowości Czerwionka-Leszczyny i obsługujemy klientów z miejscowości ościennych takich jak Knurów, Rybnik, Gliwice, Stanowice itd. Zodiak to świetny wybór do organizacji każdego rodzaju uroczystości. Zapewniamy gustowny wystrój sali, miłą obsługę, znakomitą kuchnię i niepowtarzalny klimat.

Jeżeli chcesz miło i aktywnie spędzić czas z przyjaciółmi odwiedź koniecznie kręgielnię która znajduje się w części podziemnej lokalu. Znajdziesz tam również pub, stół bilardowy, air hockey oraz piłkarzyki.

Organizujemy m. in. imprezy karaoke, wyświetlamy transmisje sportowe na TV. Wynajmujemy pub na imprezy okolicznościowe takie jak urodziny, 18-stki, wieczory kawalerskie, spotkania klasowe, spotkania firmowe itp.

W naszym obiekcie znajduje się również profesjonalnie wyposażona siłownia, na której zadbasz o swoją formę fizyczną.

Z miłą chęcią poświęcimy Państwu swój czas. Serdecznie zapraszamy.

Dyrekcja Domu Przyjęć "ZODIAK"


Odwiedź nasz profil na Facebooku oraz na Instagramie

Nasza Oferta

Sala restauracyjna:

Daniami z menu goście będą mogli rozkoszować się w elegancko urządzonych wnętrzach. Głowna sala restauracyjna jest w stanie pomieścić do 130 osób.

Na górze posiadamy salkę bankietową do 25 osób, w której odbywają się między innymi imprezy okolicznościowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą imprez okolicznościowych.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 197

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię
Top