Zespół weselny Łódź FRESH

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2853/149166316499583700.jpg
Łódź 93-249, woj. łódzkie
Gojawiczyńskiej 5
tel.: 518 361 998 lub 661 311 207
http://zespolfresh.com.pl
zespolfresh@vp.pl
Zespół weselny Łódź FRESH - Łódź

Wesele to wydarzenie, która powinno być dopracowane w każdym elemencie aby para młodych oraz goście weselni latami mieli wspaniałe wspomnienia.

Dobrze przystrojona sala weselna jest ważna, dobre jedzenie jest ważne, ale gwarancję dobrej i niezapomnianej zabawy da Państwa gościom tylko świetny zespół muzyczny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w różnych gatunkach muzycznych a ilość wesel, na których graliśmy jest już niepoliczalna, a i tak do każdego kolejnego wesela podchodzimy w taki sposób, aby było niezapomniane dla wszystkch gości, poczynając od najmłodszych do najstarszych weselników. Dla każdego dobierzemy wraz z parą młodych odpowiednią muzykę aby Państwa wesele zostało w pamięci wszystkich gości.

Nasz zespół na Wesele Fresh grający na żywo dostosuje się do Państwa oczekiwań zarówno przy planowaniu wesela jak i potem w trakcie wesela mogąc w każdej chwili zaśpiewać kolejne przeboje na żywo na życzenie. 

Dobierzemy dla Państwa gości odpowiedni repertuar tak aby wszyscy doskonale się bawili, zagramy na Państwa życzenie zarówno najowsze szlagiery weselne jak i znane klasyczne utwory z lat 80 – 90, a także rock, pop, jazz i disco polo.

Zespół na wesele Fresh serdecznie zapraszamy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1484

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 25.10.2017
witam nie które kawałki macie Podłożone
Top