Zespół Pałacowy Galiny ***

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4404/151913218895039700.jpg
Galiny 11-214, woj. warmińsko-mazurskie
Galiny 110
tel.: 89 761 21 67
http://www.palac-galiny.pl/
galiny@palac-galiny.pl
Zespół Pałacowy Galiny *** - Galiny

Unikalna architektura, wystrój i atmosfera Galin stanowią doskonałą oprawę dla przyjęć weselnych i uroczystości ślubnych.

Znakomicie sprawdza się w trakcie takich uroczystości dwupoziomowa gospoda z otwartymi galeriami, o ciepłym, rustykalnym wystroju podkreślonym odsłoniętymi krokwiami pod wysokim drewnianym stropem. W porze letniej przyjęcia mogą być organizowane w wyjątkowej scenerii na dziedzińcu i w pałacowej oranżerii. Wewnętrzny dziedziniec z trzech stron otoczony jest przepiękną architekturą Renesansu, czwartą zaś zamyka widok na stawy i wodospad.

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się też duże wesela plenerowe. Odbywają się one pod namiotami w malowniczej, otoczonej rzeką części parku u stóp pięknie iluminowanego pałacu. Menu weselne jest zawsze dopasowane do charakteru przyjęcia pory roku i indywidualnych upodobań.
Na wesele w Galinach Para Młoda Para dojeżdżała już starym samochodem , bryczką, konno wierzchem i nadlatywała balonem. Z dużą przyjemnością realizujemy specjalne życzenia naszych gości.

 

Wesele plenerowe w pałacu – 250 osób
Wesele na dziedzińcu – 80osób
Wesele w Gospodzie Galiny –100 osób

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 393

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top