Zespół na wesele "TRANS"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3573/149166317728460400.jpg
Wałcz 78-600, woj. zachodniopomorskie
Wałcz
tel.: 602 802 460
http://wesele-trans.manifo.com/walcz
transmajer@gmail.com
Zespół na wesele
Jako zespół na wesele Wałcz oferujemy Państwu usługi muzyczne na imprezach tanecznych okolicznościowych takich jak wesele, studniówka, osiemnastka, zabawa, bal sylwestrowy, połowinki, rocznice ślubu, prywatka 
i inne uroczystości.
 
Zdobyte przez lata spore doświadczenie w branży weselnej pokazuje, iż powodzenie każdej imprezy tanecznej rozrywkowej to głównie sprawdzony i dobry zespół muzyczny.
 
Wzorowy zespół weselny to taki, który znakomicie zabawi wszystkich Gości i przy tym sam dobrze będzie się bawił. To powiązanie jest bardzo ważne, by wesele było udane. Kapela TRANS daje okazję zagwarantować Państwu pełne zadowolenie Gości jak i Państwa młodych.
 
Nasz zespół muzyczny jest grupą trzech sympatycznych i serdecznych  muzyków, którzy czerpią wielką radość ze wspólnej profesji na scenie. 
 
!Trans - orkiestra na wesele Wałcz, gwarantuje udaną, wyjątkową zabawę przez całą noc, doskonały kontakt z Państwa Gośćmi oraz różnorodny, przemyślany repertuar idealnie dopasowany pod imprezy taneczne. 
 
Jesteśmy kapelą, która troszczy się o pogodny klimat, Państwa gusta muzyczne i co najważniejsze udaną, niezapomnianą zabawę w Wałczu.

 

Gramy na terenie woj. zachodniopomorskiego.

Zapraszamy

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1174

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top