Zespół Muzyczny "PRESTIGE"

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3394/153814627288657400.jpg
Inowrocław 88-100, woj. kujawsko-pomorskie
Przybyszewskiego
tel.: 502 675 620
http://prestigeband.pl - strona w przebudowie
prestigeband@interia.pl
Zespół Muzyczny

Jesteśmy zespołem z dużym doświadczeniem scenicznym. Na imprezach które uświetniamy naszymi wykonaniami prezentujemy światowe i polskie covery. Wszyscy członkowie zespołu przez lata z powodzeniem występowali na wielu estradach polskiej i zagranicznej sceny. Nasze umiejętności poparte są wykształceniem muzycznym. Maciej- lider zespołu ukończył Szkołę Muzyczną w klasie akordeonu, Bartek uczęszczał do klasy skrzypiec, a grę na gitarze doskonalił pod okiem znakomitych przedstawicieli tegoż instrumentu. Prawdziwą ozdobą jest głos wokalistki Kasi, która już od najmłodszych lat wyśpiewuje z powodzeniem utwory z bogatego repertuaru. Naszymi atutami są świetnie brzmiące, zgrane wokale, wszechstronność i spełnianie potrzeb klientów o najróżnorodniejszych gustach.

Wszystko to sprawia, że jesteśmy chętnie zapraszani na różnego rodzaju uroczystości zarówno większe plenerowe, jak również małe i średnie imprezy dla firm, osób prywatnych (uroczystości weselne).

Dysponujemy własnym nagłośnieniem, oświetleniem i transportem. Prowadzimy atrakcyjną konferansjerkę i wesołe zabawy.
Nasze występy zawsze spotykają się z pozytywnym przyjęciem, doceniono nas wielokrotnie, poprzez udzielanie rekomendacji i szeroki marketing szeptany.

Uważamy, że niewątpliwy wpływ na jakość usług przez nas świadczonych ma to iż jesteśmy zgranym rodzeństwem, muzykującym wspólnie i świetnie się rozumiejącym odkąd sięga nasza pamięć:)!!!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1345

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top