Zespół Muzyczny Otchłań

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3758/153814300396675100.png
Chełm 22-100, woj. lubelskie
Synów Pułku 11
tel.: 501 065 639
http://https://pl-pl.facebook.com/OtchlanLiveBand/
otchlan.zespol@interia.pl
Zespół Muzyczny Otchłań - Chełm

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Grupa Otchłań Live Band od lat zajmuje się profesjonalną obsługą imprez okolicznościowych.
Przyszłe Pary Młode mają możliwości wyboru opcji najdogodniejszej dla siebie, biorąc pod uwagę rodzaj muzyki, warunki finansowe, instrumenty występujące w zespole itp.

Zagraliśmy ponad 350 wesel  dla łącznie ponad  40.000 gości. Takie doświadczenie to gwarancja profesjonalizmu, udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń. Sprawimy że Młoda Para i jej goście weselni przez lata będą wspominać ten wyjątkowy dzień jako najlepsze wesele na jakim byli.

Razem z młodą parą zaplanujemy każdy szczegół imprezy weselnej: repertuar, konkursy i zabawy, oraz ustalimy atrakcje dla gości.

Zespół na wesele,czyli: Wodzirej, Profesjonalny Wokalista, Perkusja, Gitara solowa, Gitara basowa, Instrumenty klawiszowe. Zespół weselny Otchłań Live Band to pełne zaangażowanie, profesjonalny sprzęt, wieloletnie doświadczenie i gwarancja sukcesu Waszego wesela. Zapewniamy muzykę na żywo a w niej największe hity światowe w profesjonalnym wykonaniu,  wodzireja który zapewnia dużą dawkę zabaw i konkursów oraz  biesiadę przy stołach lub ognisku. U nas usłyszycie największe hity polskie i zagraniczne, przeboje z lat 60’ 70’ 80’ 90’ utwory śpiewane po rosyjsku, francusku, włosku i angielsku, najnowsze przeboje z radia i telewizji a wszystko to w zawodowym wykonaniu i na profesjonalnym sprzęcie.

DJ na wesele: To połącznie wodzireja, muzyki mechaniczne i instrumentów akustycznych. Taka konfiguracja to doskonały wybór dla Młodych Par które dysponują mniejszym budżetem a jednocześnie chcą zapewnić gościom doskonałą muzykę na parkiecie i świetna zabawę za stołami. DJ na wesele to trzy osobowy skład i największe hity światowe w oryginalnym wykonaniu z wodzirejem który zapewnia dużą dawkę zabaw i konkursów nie zapominając o biesiadzie za stołami lub błogosławieństwie w domu Panny Młodej.

Zespół Muzyczny Otchłań Live Band to zespół na wesele, imprezę firmową, bankiet, bal, koncert. Gwarancja najwyższej jakości i profesjonaliymu. Z nami posłuchasz na żywo w najlepszym wykonaniu utworów takich gwiazd jak: The Beatles, Dżem, Aerosmith, Enej, Metallica, Czesław Niemen, Queen, Zakopower, Shakin´ Dudi, Budka Suflera, Maciej Maleńczuk, Lady Pank, Mieczysław Fogg i wielu innych.  Zagramy największe przeboje z lat 60’, 70’, 80’ 90’, hity z polskich i zagranicznych list przebojów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1078

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top