Zespół Muzyczny MARIALL

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3737/153814313040907100.jpg
Biała Podlaska 21-500, woj. lubelskie
Sidorska 23/14 - Rakowiska
tel.: 792 999 696
http://mariall.net/
marial.mariall@wp.pl
Zespół Muzyczny MARIALL - Biała Podlaska

W naszym repertuarze posiadamy utwory muzyczne z gatunku: Rock, Pop, Dance od lat 60-tych do współczesnych hitów list przebojów, a także muzykę biesiadną i szeroką gamę zabaw i konkursów.

Jako zespół weselny jesteśmy w stanie spełnić wszystkie indywidualne życzenia klientów, szczególnie w kwestii repertuaru, który jest przygotowywany na żywo indywidualnie do każdej imprezy, zgodnie z upodobaniami zleceniodawcy oraz jego gości. Zapraszamy do wysłuchania muzyki w wykonaniu Zespołu MARIALL podczas cyklicznych prób. Szeroki repertuar w połączeniu ze świetnym wykonaniem są gwarancją spełnienia oczekiwań każdego klienta.

Gwarantujemy:

Poprawny i wymagany wizerunek sceniczny- posiadamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
Trafnie dobrany repertuar – zgodnie z upodobaniami i wiekiem gości
Profesjonalne prowadzenie imprezy
Brzmienie na najwyższym poziomie - używamy instrumentów światowej klasy
Szeroki wachlarz zabaw i animacji
Indywidualne podejście do każdego wesela - to Wy wiecie najlepiej jak powinna wyglądać Wasza uroczystość. My służymy radą i doświadczeniem, jesteśmy zawsze elastyczni i otwarci na Wasze propozycje.
Twoje wesele

Uroczyste wyjście z domu
Powitanie gości przez Zespół Mariall
Pierwszy taniec
Trafnie dobrany repertuar
Zabawy dla gości
Obyczaje i tradycje weselne
Oczepiny
Biesiada przy stołach
Ostatni taniec

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1084

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 06.05.2019
Od jeden do dziesięć? Milion milionów!! Nigdy nie byliśmy na weselu na którym grał zespół Mariall jednak zachęceni próbkami znalezionymi w sieci, a przede wszystkim graniem na żywo postanowiliśmy zaryzykować. Oczywiście opłaciło się po stokroć! Zaczynając od strony organizacyjnej wszystko przebiegało świetnie, świetny kontakt z zespołem, w każdej kwestii bez problemu dochodziliśmy do porozumienia, wszystko odbywało się na czas. Pełen profesjonalizm. Od strony muzycznej Mariall broni się sam. Wystarczy powiedzieć, że muzykę tworzą samodzielnie od podstaw, bez playbacku bez podkładu, każda nuta to nuta wygrana na instrumentach. Ale to nie wszystko, zespół przez całe wesele był zaangażowany w jego przebieg. Mariusz służył radą, podpowiadał i proszę mi wierzyć, warto zaufać bo doskonale wie co robi i jak robi. Goście bawili się cudownie do białego rana, a my z Żoną jesteśmy przeszczęśliwi, że wybraliśmy Zespół Weselny Mariall, szkoda Nam tylko, że sami mieliśmy troszkę mniej czasu na zabaw
Top