Zespół muzyczny Kawer

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3355/153910448175512200.jpg
Biała Podlaska 21-500, woj. lubelskie
Porosiuki 13C
tel.: 607 05 48 49
http://kawer.net
kawer@kawer.net
Zespół muzyczny Kawer - Biała Podlaska

O zespole muzycznym Kawer

Sylwia - jedyna kobieta w zespole (przynajmniej na razie). Udziela się wokalnie. Do zespołu trafiła poprzez casting. Jednak nie był to casting do zespołu Kawer a do znanego programu TVP "Tak to leciało". Próbując swoich sił właśnie w tym programie poznała Marka - managera zespołu. Jednym słowem tam ją wypatrzył.

Marek - w zespole śpiewa, gra na gitarach, programuje i obsługuje oświetlenie, przygotowuje repertuar dla zespołu i odbiera telefony. Na co dzień zajmuje się obsługą i wykonywaniem stron internetowych oraz montażem filmów wideo. Pasjonuje się głównie muzyką Rock & Roll'ową. Kiedyś nawet nagrał swoją własną płytkę, w której wzięły udział znane postacie z polskiej sceny.

 

Wojtek - gra na perkusji. Najdokładniejszy perkusista w swoim rodzinnym mieście.

Udziela się aktywnie w wielu projektach zarówno amatorskich jak i profesjonalnych m.in. Silk Queen.

 

Kuba - Wirtuoz akordeonu i wszelkich instrumentów klawiszowych. Najbardziej sprawdza się w repertuarze biesiadnym. Gra w kapelach ludowych i podwórkowej. Uczy również tańca ludowego.

Oferta naszego zespołu

Naszą ofertą i celem jest uprzyjemnianie czasu muzyką i zabawianie publiczności podczas imprez tak aby nas wspominali jak najmilej.

 

W repertuarze naszego zespołu muzycznego znajdują nie tylko utwory śpiewane, ale również wiele utworów instrumentalnych, które są często wykonywane podczas niektórych zabaw prowadzonych przez nasz zespół np. Kankan, Kaczuszki, "Pociągi", różnego rodzaju walce i inne tańce.
 

Podczas wesela nie tylko oczepin w zależności od możliwości i czasu, przeprowadzamy również różnego rodzaju zabawy animacyjne np. chusta Klanza, która robi wrażenie na gościach lub np. taniec Macarena, Hej baby, który można zobaczyć na filmiku na stronie.
 

Jeśli imprezą jest wesele to scenariusz ustalamy, krótko przed nim wg przygotowanego przez nas formularza. Ustalamy w nim mniej więcej godziny atrakcji weselnych typu tort, podziękowania rodzicom podczas wesela itp.

Dzięki temu jeśli dodatkowo znamy godziny ciepłych posiłków możemy jak najbardziej zoptymalizować nasze możliwości i robić przerwy jak najrzadziej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1488

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top