Zespół muzyczny Haliśka Band

http://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3307/149166317117334800.jpg
Łódź 94-043, woj. łódzkie
Olimpijska 4
tel.: 512 203 311
http://haliskaband.pl
haliskaband@op.pl
Zespół muzyczny Haliśka Band - Łódź

Z naszym zespołem muzycznym nie ma nudy. Na weselu parkiet pełen zadowolonych gości, a po weselu miłe wspomnienia pomimo bolących nóg. Oferujemy swoje usługi muzyczne, oraz pełne zaangażowanie, bo nic nie sprawia nam takiej przyjemności jak dobry występ, nagrodzony szczęśliwą Parą młodą, oraz zadowoleniem wszystkich gości.

Zapraszamy na stronę internetową zespołu na wesele Haliśka Band. Na stronie jest oferta do wszystkich zajmujących się organizacją imprez okolicznościowych, od wesel, poprzez imprezy integracyjne, bale i bankiety do balów studniówkowych i balów noworocznych, wszędzie tam gdzie konieczna jest profesjonalna oprawa muzyczna.

Zespół muzyczny Haliśka Band to czwórka doświadczonych muzyków, bardzo aktywnych muzycznie, niektórzy z nich występują nawet w 4 kapelach muzycznych. Są to członkowie m.in. takich zespołów jak Carte Blanche, Konkubent, czy Alkomat.

Repertuar zespołu weselnego Haliśka Band składa się z doskonale znanych utworów z lat minionych, a także z świeżutkich przebojów z teraźniejszych list przebojów. By nie znudzić się muzyką, zespół muzyczny wciąż pracuje nad innymi utworami i opracowuje je, tak by jak najlepiej wypadły w ich wykonaniu.
Doświadczenie oraz zapał, oraz pasja do gry przyczynia się do tego, że zespół muzyczny Haliśka Band sprawdza się na każdej uroczystości, zabawiając gości tak graniem jak i prowadzeniem całej imprezy.

Zapraszamy do posłuchania i obejrzenia filmów z przykładowych imprez na których występował zespół muzyczny Haliśka Band. .

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1578

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top